Zamówienie lamp kryształowych od producenta

 

W sklepie zajmowałem się zaopatrzeniem i od samego początku byłem na tym stanowisku. Miałem doświadczenie a na oświetleniu znałem się doskonale. Szef mi całkowicie ufał i nigdy nie kontrolował zamówień a obroty w sklepie były bardzo wysokie co miesiąc.

Lampy od największego producenta w województwie

lampy kryształowe producentNa bieżąco śledziłem konkurencję i dzięki temu wiedziałem jakiego rodzaju oświetlenie oferowały inne sklepy. Na tej podstawie doskonale wiedziałem co zamawiać. Ostatnio zwróciłem uwagę, że bardzo modne były lampy kryształowe producent takich lamp nie widniał w bazie klientów, z którymi sklep współpracował. Musiałem więc nawiązać nową współpracę. Był to największy producent w województwie, który oferował najlepszej jakości lampy kryształowe, dlatego tylko współpraca z tym człowiekiem wchodziła w grę. Zależało mi, żeby lampy jak najszybciej trafiły do sprzedaży, więc działałem od razu. Znalezienie namiaru na tego producenta lamp kryształowych było proste tak samo jak nawiązanie współpracy. Wiedziałem jak załatwiać interesy i nawet udało mi się na początek zdobyć całkiem niezły rabat. Dzięki temu lampy były tańsze, co pozwoliło na pozostawienie konkurencji nieco w tyle. Szef z mojej decyzji był bardzo zadowolony i cieszył się, że wprowadziłem do oferty takie lampy, ponieważ ich sprzedaż była na wysokim poziomie. Wiedziałem co robię i działałem bardzo rozsądnie. Zamówiłem dużo rodzajów lamp, bo sklep, w którym pracowałem zawsze oferował sporo swoim klientom.

Współpracę z tym producentem podjąłem na stałe. To głównie u niego składałem zamówienia, ponieważ oferował najwięcej i miałem dzięki temu z czego wybierać. W sklepie dzięki temu zawsze dostępne były same nowości, które wręcz przyciągały tłumy klientów. Osiągnąłem bardzo dużo.