Wygrałam bluzę z Adidasa!

 

Bardzo lubię robić zdjęcia i dodawać je na różne profile społecznościowe. Najbardziej lubię Instagram i wrzucam tam czasami nawet kilka zdjęć dziennie. Ale mam też takie okresy kiedy przez parę dni nie wrzucam nic. Nigdy nie spodziewałabym się, że moja miłość do zdjęć i tego portalu społecznościowego pozwoli mi kiedyś wygrać w naprawdę świetnym konkursie i uda mi się zdobyć naprawdę świetnie ciuchy Adidasa.

Najbardziej spodobała mi się wygrana przeze mnie bluza

Bluza AdidasKiedy pewnego dnia przeglądałam Instagrama zobaczyłam, że jedna ze stron, które obserwuje konkurs, w którym można było wygrać różne ciuchy. Szczerze mówiąc to jakie nagrody były do wygrania jakoś mnie nie zainteresowało, ponieważ jak tylko zobaczyłam, że konkurs polega na zrobieniu dobrego zdjęcia swojej najlepszej stylizacji sportowej to wiedziałam, że to coś dla mnie. Zdjęcie konkursowe wstawiłam na Instagrama na drugi dzień i po kilku tygodniach okazało się, że wygrałam. Byłam bardzo szczęśliwa. W paczce, która została do mnie wysłała najbardziej spodobała mi się bluza Adidas, która przez swoje ciekawe połączenie kolorów oraz retro styl wygląda po prostu świetnie. Często kupuję ubrania z tej firmy ale nigdy wcześniej nie widziałam tej bluzy w żadnym sklepie. Okazało się, że była to bluza z limitowanej kolekcji. Jest naprawdę niesamowita i chociaż inne rzeczy, które dostałam też mi się podobają to i tak to tę bluzę noszę najczęściej.

Mimo, że od mojej wygranej w konkursie minęło już kilka miesięcy to bluza, którą wygrałam nadal bardzo mi się podoba i noszę ją bardzo często. Dobrze, że jest ona naprawdę dobrej jakości, bo w innym wypadku po tylu praniach nie nadawałaby się już do noszenia. Mam cichą nadzieję, że w przyszłości znów uda mi się wygrać w podobnym konkursie, w którym trzeba będzie wykazać się umiejętnościami fotograficznymi.