Wygodne spodnie męskie

Ostatnio przeglądałam swoją i moich synów garderobę, ponieważ chciałam zorientować się czego mi lub im brakuje. Teraz jest dużo chłodniej na zewnątrz, częściej pada więc najwyższy czas zaopatrzyć się w cieplejsze ubrania. 

Karmelowe joggery moro

joggery męskieNa szczęście ja i mój młodszy syn, jak się okazało jesteśmy dobrze przygotowani na jesienne dni. Starszy syn niestety wyrósł ze swoich spodni i posiada tylko jedną parę jeansów i dresy. Zawsze kiedy mieliśmy kupić jakieś spodnie dla niego, on koniecznie wybierał dresy a ja próbowałam go przekonać jednak do innego rodzaju spodni. Jakoś wciąż nie mogę się przekonać aby do szkoły ubierać spodnie dresowe. Chłopak jest już prawie dorosły i wolałabym aby ubierał się już bardziej odpowiednio. Na szczęście od jakiegoś czasu to już nie jest  moje zmartwienie, ponieważ obecnie pośród wielu modeli spodni znajdują się joggery męskie. Są to spodnie idealne dla mojego syna. Są bardzo wygodne w noszeniu, często uszyte z miękkiego materiału, który pozwala skórze oddychać. Charakteryzują się fasonem nieco luźniejszym, który nie krępuje ruchów oraz nogawkami zakończonymi ściągaczami. W pasie joggery mają wszytą grubą gumę a często również sznurek. Spodnie można dostać w szerokiej gamie kolorystycznej, wybór mojego syna tym razem jednak padł na joggery moro. Nie były one w klasycznych barwach zieleni tylko w odcieniach karmelu, brązu i pomarańczy. Muszę przyznać, że mnie się również podobały. Pasowały idealnie do jego sylwetki i wyglądał w nich na prawdę dobrze.

Moda wciąż się zmienia i rozwija dając nam na szczęście coraz więcej możliwości by nosić rzeczy, które nie tylko nam się podobają ale również są bardzo wygodne. Odpowiednie połączenie z innymi częściami garderoby sprawia, że są uniwersalne i możemy je ubrać zarówno do szkoły, pracy jak i na różne inne okazje.