Wybór ładnego serca z grawerem

Niedługo zbliża się wielki dzień dla ludzi zakochanych. Oczywiście mowa o walentynkach. To ważny dzień  dla wielu z nas. A dla tych co kochają to już w szczególności. Wtedy zakochane osoby robią sobie wzajemnie prezenty. W ten sposób chcą pokazać, że pamiętają o drugiej osobie oraz okazują w ten sposób swoją miłość.

Wyjątkowy prezent z serca

serce z graweremWłaśnie trzeba coś kupić. Już nawet nie wypada nic nie kupować. Taki się już u nas przyjęło. A jak się nic nie kupi to ta druga osoba może pomyśleć sobie, że jej nie kochamy lub nie pamiętamy o niej. Nie musi to być duży i drogi prezent. Ale może być taki symboliczny. Liczy się gest i to, że się pamiętało. Ja w tym roku kupię taki serce z grawerem. Myślę, że to będzie idealny prezent. Będzie on taki osobisty. Dedykacja też będzie osobista. Oczywiście przygotuję jeszcze do tego kolację przy świecach tak by było romantycznie. Ale najpierw musiałam kupić to serce i znaleźć osobę, która by mi zrobiła ten grawerunek na nim. Długo nie musiałam szukać. Zajęło mi to dwie godziny. To wcale nie tak dużo. Inni szukają dłużej prezentu. Ważne by wiedzieć czego szukać, a potem jakoś to będzie. To moje serce, które dam w prezencie nie będzie duże. Tak by mąż mógł je zawsze przy sobie nosić. I tutaj naszła mnie myśl, by te serce z grawerunkiem można było zaczepić do kluczy. Wtedy będzie ono zawsze przy nim. To chyba dobry pomysł. Taki oryginalny. Jeszcze musze pomyśleć co będzie napisane na tym sercu. Napis musi być krótki.

Na walentynki ustaliliśmy z mężem, że nie będziemy kupować zbyt drogich prezentów. Dla nas liczy się sam gest dania czegoś. Ważne by powiedzieć sobie, że się kochamy i to by wystarczyło. Ale drobny upominek z tej okazji nie zaszkodzi. Ja zdecydowałam się na zakup serca, na którym będzie grawerunek. Do tego jakaś kolacja i będzie w porządku.