Wręcz narysowany prezent

Rysowanie karykatury może być ciekawą atrakcją podczas wielu imprez. To również interesujący pomysł na prezent. Jest wiele możliwości, by obdarowywaną osobę zaskoczyć rysunkiem. Jubilat czy solenizant nie musi nawet pozować.

Sprezentuj karykaturę na ślub albo rocznicę

karykatura na prezentKorzystanie z osoby, która zajmuje się rysowaniem karykatur, może się okazać znakomitym pomysłem i to przy różnych okazjach. Przykład? Wesele, urodziny czy rocznica ślubu znajomych. Na pewno będą zadowoleni z oryginalnego obrazka, który może pojawić się na ścianie. Zaskoczenie murowane, ponieważ obdarowywana osoba lub osoby wcale nie muszą być modelami, czyli nie jest konieczne pozowanie. Wystarczy, że macie jakąś fotografię, którą pokażecie karykaturzyście. Specjalista z ołówkiem w ręku będzie wiedział, jaki pożytek z niej uczynić. I wcale nie musi być to portret, ale na przykład jakaś wesoła scenka. Pamiętajmy, karykatura w tym przypadku nie oznacza obrażania czy prowokowania kogokolwiek. To po prostu wesoły obrazek z podobizną osoby lub osób, którym chcemy zrobić niespodziankę. Okazuje się, iż karykatura na prezent wcale nie jest czasochłonnym dziełem. Czasem wystarczy kilka dni, by obrazek trafił do zamawiającego. Ciekawym pomysłem może okazać się także zatrudnienie karykaturzysty na wesele. W tym przypadku jednak będzie to niespodzianka dla uczestników zabawy, którzy będą mogli stać się modelami i zobaczyć swój wizerunek na kartce papieru. Zamiast albumu ze zdjęciami, albo oprócz niego, można skompletować teczkę z karykaturami pary młodej i gości.

Wręczona jako prezent karykatura może być wspaniałą pamiątką i to przy wielu okazjach – weselach, rocznicach czy nawet firmowych spotkaniach. Żyjemy w czasach, kiedy portret w formie karykatury można bez kłopotu zamówić w Internecie. Wystarczy fotka wysłana do artysty, który wykona obrazek na podstawie wzoru.