Wprowadzenie do oferty markowych okularów przeciwsłonecznych

Salon optyczny otworzyłem z bratem, który był dobrym optykiem. Wspólnie byliśmy w stanie osiągnąć więcej a bratu mój pomysł się spodobał. On miał wykonywać badania a ja sprzedawać okulary. Wszystkim zająłem się osobiście i salon optyczny został otwarty pod koniec marca.

Duże zainteresowanie przeciwsłonecznymi okularami

okulary GuessW ofercie sklepu było mnóstwo różnych opraw, szkieł i soczewek. Od samego początku stawiałem na jakość, bo zależało mi, aby wszyscy klienci byli zadowoleni. W salonie jednak brakowało okularów przeciwsłonecznych i dlatego postanowiłem jak najprędzej wprowadzić je do oferty. Stawiałem wyłącznie na sprawdzone marki, dlatego wybrałem przeciwsłoneczne okulary Guess, o które klienci najczęściej pytali. Zgłosiłem się do dystrybutora, z którym współpracowałem i złożyłem u niego zamówienie. Za okulary płaciłem niską cenę, dzięki czemu mogłem narzucić marżę. Mimo to, ceny i tak były przystępne na każdą kieszeń. Słońce już dość często się pojawiało na niebie i dzięki temu klienci często kupowali okulary. Przyznam, że nawet nie spodziewałem się, że te markowe okulary wzbudzą aż tak ogromne zainteresowanie. Głównie te konkretne modele wybierali klienci. W ofercie posiadałem mnóstwo różnych modeli, dzięki czemu każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Damskie modele były najmodniejsze w sezonie i właściwie w ciągu miesiąca wykupione zostały wszystkie. Regularnie zamawiałem produkty tej konkretnej marki, bo sprzedawała się najlepiej.

 Salon prosperował doskonale i zyski były na wysokim poziomie. Przyczyniła się do tego nie tylko odpowiednia lokalizacja, ale jakość produktów, które były oferowane. Opieka po sprzedażowa była także na wysokim poziomie a klienci to doceniali. Otwarcie salonu było bardzo dobrą decyzją.