Ulubiony kwas hialuronowy

 

Czasami, a nawet bardzo często zdarza się tak, że nie jesteśmy zadowoleni ze swojego wyglądu. Niestety, natura bardzo często nie jest dla nas szczodra. Dlatego ludzie wymyślili, jak radzić sobie w takich przypadkach, kiedy trzeba coś poprawić, czy zregenerować. I całkiem dobrze nam się to udaje.

Powiększam usta kwasem hialuronowym

kwas hialuronowy szczecinMogłabym wymyślić szereg niedoskonałości, z którymi się zmagam. Jednak było coś, co wyjątkowo mnie drażniło i chodziło o moje bardzo wąskie usta. Sprawiały, że cała moja twarz wyglądała nieatrakcyjnie. Dlatego postanowiłam je powiększyć. Podobno kwas hialuronowy szczecin jest najszybszą i najskuteczniejszą metodą na powiększanie ust. Niczemu innemu nie ufam, ani żadnym kosmetykom powiększającym. To nie działa, bo próbowałam kiedyś. Dlatego wybrałam się do kosmetyczki i postanowiłam zaaplikować sobie odrobinę kwasu hialuronowego w górną i dolną wargę. Kosmetyczka dokładnie obejrzała moje usta i zapytała, jaki chciałabym osiągnąć efekt. Na początek zależało mi tylko na lekkim podkreśleniu, więc wzięłam 1 ml na pół do obu warg. Postanowiłam, że jeżeli wszystko dobrze pójdzie, to za jakiś czas wybiorę się ponownie, żeby jeszcze bardziej powiększyć. Teraz chciałam zobaczyć po prostu jak mój organizm na to zareaguje. Wstrzyknięto mi dokładnie kwas i w parę minut było już po zabiegu. Mogłam podziwiać moje nowe usta, które stały się bardziej jędrne i leciutko większe. Już sam ten efekt bardzo mnie ucieszył.

Teraz jak pomalowałam usta, to chociaż był fajny efekt. Jestem zakochana w nowych ustach i nie mogę się doczekać aż powiększę je jeszcze troszeczkę. Wtedy będą już w ogóle idealne i takie jak zawsze chciałam mieć. Moja kosmetyczka spisała się na medal i następnym razem też pójdę do tej samej na pewno.

Więcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl