Treningi personalne pomogły mi schudnąć

Już jako młoda kobieta miałam lekką nadwagę. Niestety jedzenie stało się moją reakcją obronną na stres i szybko przytyłam. Przez jakiś czas nie miałam z tym problemu. Jednak jak poszłam na studia to czułam się ze sobą na prawdę źle.

Odchudzanie i dobry trener z Krakowa

doskonały krakowski trener personalnyUznałam, że każdy jest kowalem swojego losu i nie można ciągle uciekać od problemów. Wtedy postanowiłam, że zapiszę się na siłownię. Jednak to na początku nic nie dało. Kompletnie nie wiedziałam jak poprawnie wykonywać ćwiczenia i jak robić aby chudnąć. Na szczęście do głowy przyszedł mi nowy pomysł. We wszystkim miał mi pomóc doskonały krakowski trener personalny, który prowadził sprawdzone i skuteczne treningi. Podczas pierwszej wizyty zapytał się o mój cel. Dodatkowo rozpisał mi odpowiednią dietę. Miał co do tego dodatkowe uprawnienia i doskonale znał się na żywności. Stwierdził, że tylko odpowiednia dieta z regularnymi ćwiczeniami może pomóc mi pozbyć się sporej nadwagi. Najgorsze były dla mnie pierwsze tygodnie. Raz nawet całkowicie zgubiłam motywację. Na szczęście doskonały trener tego dnia ćwiczył razem ze mną i kazał się nie poddawać. Z czasem zauważyłam, że najgorsze momenty miałam już za sobą. Po około dwóch miesiącach widziałam pierwsze efekty i byłam z nich bardzo zadowolona. Jednak ja chciałam o wiele więcej. Współpraca z trenerem była bardzo owocna. Na dodatek starał się wprowadzać nowe ćwiczenia aby nie popadać w rutynę. Od czasu do czasu ćwiczyłam inne partie mięśni niż zazwyczaj. Odpowiednia rozgrzewka sprawiła, że zakwasy stały się przeszłością.

Mi we wszystkim szło coraz lepiej. Na dodatek treningi personalne stały się dla mnie odskocznią i z wielkim entuzjazmem uczęszczałam na siłownię. Mój cel udało się zrealizować dopiero po dwóch latach. Jednak wtedy mogłam cieszyć się piękną sylwetką i zdrowym organizmem.