Transport dla gości weselnycj – jak go zorganizwoać?

Organizacja wesela to ogromne wyzwanie – szczególnie, jeśli mamy wielu gości przyjezdnych. Oprócz załatwienia sali, znalezienia orkiestry i zamówienia dekoracji, trzeba jeszcze pamiętać o noclegach. Jeśli mamy salę z hotelem, problem rozwiązuje się sam, jednak często nasze wymarzone miejsce nie ma takiej opcji.

Jak zorganizować transport dla gości weselnych

całodobowy transport dla gości weselnych - bielskoGdy mamy wielu przyjezdnych gości, a nasza sala nie ma noclegów na miejscu, może pojawić się problem. Oczywiście najczęściej rezerwuje się noclegi w najbliższym miejscu, które może pomieścić zaproszone osoby. Jednak co z dojazdem? Problem jest miejscy, jeśli i sala i hotel są w mieście, gdzie można wygodnie wrócić do  niego taksówką. Jednak większość sal znajduje się raczej na obrzeżach, w małych miastach lub na łonie natury. Wtedy dobrą praktyką jest zapewnienie gościom busa. Na szczęście, jeśli chodzi o całodobowy transport dla gości weselnych – bielsko i każde inne miasto pełne jest ofert. Co należy zaś ustalić? Przede wszystkim to, jak ma wyglądać przewóz. Czy gości należy zabrać spod kościoła? Czy może potrzeby jest tylko transport z miejsca przyjęcia weselnego? Warto także ustalić, w jakich odstępach czasu ma odbywać się transport. Najczęściej wybierane są trzy tury. Pierwsza po oczepinach, dla osób starszych czy tych z dziećmi, druga około godziny 2-3 w nocy oraz ostatnia po zakończeniu zabawy weselnej. W ten sposób możemy zapewnić wszystkim gościom komfortową zabawę. 

Organizacja wesela nie jest sprawą łatwą – musimy zadbać o gości jednocześnie zachowując charakter imprezy, jaki sobie wymarzyliśmy. Z pewnością zapewnienie gościom transportu do wybranego miejsca noclegu sprawi, że będą mogli spokojnie bawić się na całego i nie martwić o to, kto ma zostać kierowcą.