Tablet apple z uszkodzonym wejściem

 

Niedawno odkupiłem od kuzyna dwuletniego ipada w bardzo okazyjnej cenie. Nie da się ukryć, że cena jest korzystna, ponieważ tablet ma uszkodzone wejście od ładowarki, ale po zbadaniu sytuacji na rynku stwierdziłem, że ta cena i tak mi się opłaci, nawet jeśli będę musiał zainwestować w naprawę. Dlatego teraz poszukuję dobrego, taniego serwisu apple. 

Dobry serwis naprawiający ipady

serwis appleTablet ogólnie działa z tym, że bardzo trzeba się namęczyć, żeby podłączyć go do ładowania. W gnieździe niestety się coś poluzowało i obecnie podłączenie pod ładowarkę wymaga specjalnego ułożenia zarówno ipada jak i kabla do ładowania. Nawet stacja dokująca nie jest w stanie tu nić zdziałać. Chętnie sprawdzę dobry i tani serwis apple, który będzie mógł naprawić mojego ipada. Tani potrzebny po to, żeby mi się ten zakup zwrócił, a nie żebym jeszcze do niego dopłacił. Domyślam się, że w każdym serwisie są w stanie mi naprawić takie gniazdo, ale jednak wolę już go oddać w pogwarancyjny serwis apple, żeby wszystko było na pewno dobrze zrobione. Wiadomo, że jeżeli Panowie na co dzień zajmują się serwisowanie iphonów, ipadów i macków to znają te wszystkie systemy lepiej niż reszta. Nie ukrywam, że dobrze by było gdyby tablet był naprawiony dość szybko, ponieważ chciałbym jak najszybciej zacząć korzystać z jego bogatych opcji i wielu możliwości. Ipady mają bardzo dużo różnych aplikacji, z których chciałabym jak najszybciej skorzystać bez martwienia się, że tablet szybko się rozładuje, a ja mam problem z ładowaniem.

Na szczęście udało mi się znaleźć niedrogi serwis. Oczywiście z racji tego, że jest to serwis apple to cena była wyższa niż w zwykłym serwisie, ale przynajmniej mam pewność, że naprawił to specjalista, który na co dzień ma do czynienia ze sprzętem marki apple. Powiem szczerze, że pomimo tych problemów z ładowaniem, jestem bardzo zadowolony z zakupu.