Szkolne plecaki od CoolPack

Nasz syn miał bardzo dużą tendencję do tego, żeby psuć swoje rzeczy całkiem przypadkowo. Nie jesteśmy w stanie z liczyć, jak często wylewał napoje w swoim plecaku. To jeszcze można było jakoś przetrwać i wysuszyć, ale gdy rozdarł plecak zahaczając o gałąź drzewa, to już nic z tym zrobić nie mogliśmy. Nie pozostało nam nic innego jak poszukać nowego plecaka, bo przecież potrzebny był on do szkoły.

Plecaki CoolPack idealne do szkoły

plecak szkolny coolpackMusieliśmy przeprowadzić bardzo poważną rozmowę z synem. Wyjaśniliśmy mu, że musi być bardziej uważny, bo taki plecak nie jest czymś, co dostaje się za darmo. O swoje rzeczy trzeba dbać. Wydaje mi się, że zrozumiał, że musi pilnować swoich rzeczy, żeby im się nic nie stało, więc wtedy przeszliśmy na inny temat – pytanie o to, jaki plecak chciałby dostać. Wtedy to oznajmił, że obecnie bardzo modnym plecakiem wśród uczniów jest plecak szkolny CoolPack. To ta firma widniała na większości plecaków dzieci w jego klasie. Okazało się, że jest ona teraz na topie i praktycznie każde dziecko chce mieć taki plecak. Nie mogliśmy odmówić synowi – skoro takie plecaki mu się podobały, a do tego czuł niejako presję otoczenia, bo każdy chciał taki mieć, to musieliśmy taki plecak dla niego znaleźć. Weszliśmy na stronę internetową producenta i pokazaliśmy dziecku plecaki do wyboru. Długo mu to nie zajęło – wybrał niebieski plecak do szkoły, bo akurat niebieski był jego ulubionym kolorem.

Zadowolenie syna, gdy po raz pierwszy mógł założyć nowy plecak szkolny, żeby to z nim iść na lekcje i pochwalić się innym kolegom i koleżankom, było bezcenne. Widzieliśmy też, że jego podejście do dbania o rzeczy również się zmieniło, więc nie martwiliśmy się tak, znowu zdarzy się jakiś wypadek – to raczej już nikomu nie groziło.