Szafka do przechowywania kluczu hotelowych

 

Swoim gościom hotelowym zawsze zapewniam to co najlepsze. Dbam o ich komfort i bezpieczeństwo, tak by byli w stu procentach zadowoleni z pobytu i chętnie tutaj wracali. Stale także wprowadzam różne udoskonalenia i udogodnienia tak by obsługa była jeszcze lepsza. Tak było i tym razem.

Wisząca szafka z kluczykami

szafa na kluczeDo tej pory testowaliśmy dwa rozwiązania. Raz klucze wisiały na takiej tablicy za kontuarem. Przywoływało to na myśl dawne hotele, miało sznyt retro. Jednak klucze były na wierzchu i każdy mógł je sobie wziąć gdyby chciał. Próbowaliśmy też z trzymaniem kluczy pod ladą, ale wtedy łatwo się one mieszały i trzeba było je długo szukać, a goście czekać nie lubią. W końcu uznałem, że najlepszym rozwiązaniem będzie szafa na klucze. Szafka może być otwarta kiedy ktoś stale jest za ladą, wtedy bez problemu można do niej sięgnąć. W szafce są wieszaczki z numerkami, na których można powiesić jeden lub więcej kluczy naraz. Kiedy jednak ktoś musi wyjść zza kontuaru to zamyka szafkę i klucze są chronione. Do wyboru widziałem szafki w różnych wielkościach i kolorach. Mi spodobała się nieco większa szafka w kolorze antracytowym. Wyglądała bardziej stylowo, jak dekoracja. Szafka o naturalnym metalowym kolorze rzuca się w oczy i nie pasowała do wyposażenia hotelu. Szafkę zawiesiłem z boku na ścianie, tak by tym bardziej nie psuła efektu, ale jednak by recepcjonistki zawsze mogly do niej sięgać. Na początku trudno się przyzwyczaić do nowej szafki, ale potem poszło dobrze.

Dzięki specjalnej szafce do przechowywania kluczy czuję, że klucze są bezpieczniejsze, nie da się ich łatwo ukraść. Sama szafka jet wykonana z grubej metalowej blachy, więc mimo intensywnego użytkowania nie widać na niej ani jednej ryski. Mam nadzieję, że pracownicy też docenią taką szafke.