Przyjemne ćwiczenia z trenerem presonalnym

Jestem osobą, która liczy na szybką realizację swoich planów. Dlatego właśnie, gdy mój długoletni chłopak mi się oświadczył, postanowiłam że muszę szybko zeszczupleć, tak aby na ślubie zmieścić się w dwa rozmiary mniejszą kreację. Dlatego właśnie postanowiłam poszukać osoby, która pomoże mi taki efekt osiągnąć w możliwie najkrótszym przedziale czasowym.

Trener personalny idealnie zaplanuje trening

pomocny trener personalny z poznaniaMuszę przyznać, że rozwiązaniem moich problemów okazał się pomocny trener personalny z Poznania. Przede wszystkim bardzo odpowiadał mi fakt, że jego pomoc nie ograniczała się tylko i wyłącznie do przekazania mi planów treningów, ale również ćwiczył razem ze mną i mnie motywował. Jak się okazało nieprawidłowo wykonywane ćwiczenia mogą dać efekt jeszcze gorszy, niż brak ćwiczeń, w związku z czym bardzo się cieszę że trener przez wszystkie treningi kontrolował to, w jaki sposób wykonuję ćwiczenia oraz korygował ewentualne błędy. Dodatkowo przypadł mi do gustu fakt, że ćwiczenia na początku nie były zbyt forsowne, tylko cyklicznie wzrastała ilość powtórzeń. Jestem bardzo zadowolona również z ceny usługi, która okazała się bardzo konkurencyjna. Trener sam wybierał z jaką częstotliwością będziemy się spotykać, ponieważ w dążeniu do odpowiedniej sylwetki bardzo ważne są również odstępy czasowe, w których organizm będzie mógł się regenerować. Teraz mam nie tylko wymarzoną figurę, ale również wspaniałą kondycję.

Decydując się na skorzystanie z pomocy trenera personalnego chciałam jak najszybciej zeszczupleć, tak aby móc kupić dwa rozmiary mniejszą suknię ślubną. Początkowo obawiałam się trochę, że treningi będą dla mnie przykrym obowiązkiem i wyczerpującą katorgą, na szczęście dzięki profesjonalnej pomocy trenera personalnego nic takiego nie miało miejsca.