Przedłużanie włosów metodą ultradźwiękową

 

Zapuszczanie włosów trwa latami i nawet przy największych chęciach nie zawsze uda się uzyskać satysfakcjonujący efekt. Na piękne i długie włosy jest wiele metod – pielęgnacja domowa kosmetykami wspomagającymi i profesjonalna w salonach fryzjerskich, a także masaże głowy. A co jeśli to nie pomaga?

Długie włosy dzięki metodzie ultradźwiękowej

przedłużanie włosów metodą ultradźwiękowąUltradźwiękowe przedłużanie włosów polega na łączeniu naturalnych kosmetyków włosów z doczepianymi pasemkami przy pomocy urządzenia do złudzenia przypominającego znaną wszystkim Paniom prostownicę. Główną różnicą urządzenia jest wydzielanie fal akustycznych o wysokich częstotliwościach, zamiast ciepła. Przedłużanie włosów metodą ultradźwiękową jest zabiegiem bezinwazyjnym, który pozwala na szybkie zagęszczenie i przedłużenie włosów. O korzyściach wynikających z tego zabiegu nie trzeba mówić, ponieważ długie i gęste włosy są marzeniem wielu Pań. Co ważne, łączenia pasm są niewidoczne i nie przeszkadzają w codziennej stylizacji włosów. Jak wygląda zabieg przedłużania włosów metodą ultradźwiękową? Ultradźwięki wydobywane przez specjalne urządzenie zespalają lateks i keratynę, a to powoduje obkurczenie się tulejki i połączenie pasma dokładanych włosów z włosami naturalnymi. Sam zabieg nie jest skomplikowany jednak, aby efekt był długotrwały, należy odpowiednio przygotować włosy w dniu przedłużania. Ważne jest dokładne oczyszczenie włosów dobrym szamponem oraz nieobciążanie włosów odżywkami, balsamami oraz olejami. Złe przygotowanie włosów spowoduje zsuwanie się pasm podczas codziennej pielęgnacji, czy nawet czesania.

Przedłużanie włosów metodą ultradźwiękowa cieszy się coraz większą popularnością wśród Pań. To świetnie rozwiązanie dla osób borykających się z cienkimi i słabymi włosami, które po zaledwie kilku godzinach pragną cieszyć się bujną fryzurą i całkowicie nowym wyglądem.