Profesjonalnie zamontowana instalacja elektryczna w domu

Byłem budowlańcem, ale nie wszystkim się znałem. Często korzystałem z pomocy podwykonawców, którzy byli świetni w swoich fachu. Właśnie budowałem duży dom dla człowieka, który za wszystko płacił gotówką, ale też miał dość wysokie wymagania. Jak to mówią, klient nasz pan.

Dom z solidną instalacją elektryczną 

Instalacje elektryczne łódzkiePrzyszedł czas na podłączenie instalacji elektrycznej i tutaj musiałem odezwać się do człowieka, który zajmował się tym profesjonalnie. Ja zakładałem już instalację elektryczną, ale w domku na działce a tutaj wymagane było działanie specjalisty, który profesjonalnie montował Instalacje elektryczne Łódzkie znałem świetnie, ponieważ tutaj właśnie było najwięcej moich podwykonawców. Znałem też doskonałego elektryka, którego postanowiłem zatrudnić do podłączenia instalacji w tym domu. Klient wymagał, żeby wszystko było wykonane w pełni profesjonalnie i od razu powiedziałem mu o elektryku, którego zatrudniłem. Był to znakomity fachowiec, który znał się na instalacjach elektrycznych jak nikt inny i oczywiście godny był pełnego zaufania. Elektryk dysponował wolnym czasem i udało się zgrać z nim termin. Kiedy już wszystko było gotowe, to on zabrał się za instalację elektryczną w domu klienta. Klient w czasie prac był obecny, ponieważ chciał przyjrzeć się pracy elektryka. O niczym nie miał pojęcia i często zadawał pytania, na które oczywiście od razu otrzymywał rzetelną odpowiedź. Był bardzo zadowolony a to było istotne. Dom oddany został zgodnie z ustalonym terminem. 

Klient był tak zadowolony, że polecił moją firmę budowlaną swojemu znajomemu, który chciał wybudować dom za miastem. Odezwał się do mnie w czasie, kiedy miałem akurat przestój i to był idealny termin. Moi ludzie mieli zapewnioną pracę i wszyscy byli zadowoleni.