Profesjonalne akcesoria do paznokci

Kobiety ostatnio szaleją na punkcie idealnie zrobionych paznokci. Przyznam, że mnie też to wciągnęło, tylko, że jestem samoukiem i wolałam się nauczyć sama robić, żeby nie musieć chodzić do kosmetyczek. Nie lubię być zobowiązana do terminu, a tak, to zrobię sobie w dogodnym dla mnie momencie paznokcie, nawet w nocy, gdy coś odpryśnie, to mogę poprawić.

Nowa kolekcja w akcesoriach do hybryd

profesjonalne akcesoria nail artJeżeli chodzi o lakiery i różne dodatki, to kupuję tylko profesjonalne akcesoria nail art, takie, jakich używają w salonach kosmetycznych. Nie ufam firmom, które mają bardzo niskie ceny i dopiero wchodzą na rynek. Nie chcę ryzykować i wolę kupować coś sprawdzonego, gdzie wiem, że jakość tych produktów będzie najlepsza. Ostatnio wymieniłam lampę zwykłą UV na LED, ponieważ UV utwardzała bardzo długo. 2 minuty na każdą warstwę no to jednak jest za dużo czasu, człowiekowi nie chce się tyle czasu spędzać z dłońmi w maszynie. Lampa LED z nail art utwardza o połowę krócej i jest też lepsza, według mnie lepiej się prezentuje i jest poręczniejsza. Poza tym, co jakiś czas muszę wymieniać pilniki, bloczki polerskie, waciki bezpyłowe i tasiemki do wykonywania zdobień. Lakiery dokupować też trzeba, bo zawsze wejdzie jakaś nowa kolekcja z barwami, które się spodobają i nie ma wyjścia. Uwielbiam kombinować z różnymi wariacjami kolorystycznymi, ostatnio połączyłam pomarańcz z czarnym i wyszło fantastycznie. Teraz czeka mnie zakup frezarki, bo zmywanie normalne zbyt długo trwa.

Wszystkie akcesoria i dodatki do paznokci kupuję z jednej firmy. Nigdy się jeszcze na nich nie zawiodłam, więc nie potrzebuję szukać gdzie indziej. Jestem w pełni zadowolona i mój manicure jest bardzo trwały, a kolory nasycone. Trzyma się bardzo długo i nie odpryskuje przez cały czas noszenia.