zabawne karykatury na zamówienie

Potrzebowałam zabawnej karykatury

Moi znajomi mieli niedługo wziąć ślub. Poprosili oni, aby nie dawać im w prezencie pieniędzy. Długo zastanawiałam się więc nad tym, co mogłabym im kupić. W końcu doszłam do wniosku, że dobrym rozwiązaniem będzie zamówienie dla nich karykatury. Mieli oni duży dystans do siebie, dlatego wiedziałam, że taki „przerysowany portret” bardzo im się spodoba.

Zamówiłam zabawną karykaturę na prezent

zabawne karykatury na zamówienieZnalazłam ich wspólne zdjęcie, które miało posłużyć rysownikowi na wzór. W mojej okolicy swoją pracownię posiadał bardzo dobry rysownik i malarz, który w swojej ofercie posiadał między innymi zabawne karykatury na zamówienie. Zadzwoniłam na podany przez niego numer telefonu i zapytałam się o termin wykonania zlecenia oraz cenę. Nie ukrywam, że na szybkim terminie zależało mi najbardziej, ponieważ ślub znajomych miał się odbyć już w przyszłym tygodni. Byłam więc bardzo zadowolona, kiedy dowiedziałam się, że od momentu dostarczenia zdjęcia, wykona on zamówioną karykaturę w ciągu maksymalnie dwóch – trzech dni. Nie wahałam się więc dłużej i od razu zaniosłam mu zdjęcie. Dwa dni później otrzymałam telefon, że zamówienie jest gotowe. Byłam bardzo ciekawa ostatecznego efektu, dlatego natychmiast się do niego udałam. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się, że wyjdzie to, aż tak dobrze. To było dokładnie to czego potrzebowałam.

Wykonana przez niego ołówkiem karykatura prezentowała się naprawdę pięknie. Była zabawna i śmieszna. Do wyboru miałam czarno białą karykaturę wykonaną ołówkiem lub węglem, a także kolorową karykaturę wykonaną pastelami olejnymi. Osobiście zdecydowałam się na tę drugą opcję, żeby uzyskany efekt był bardziej „żywy” i lepiej wyglądał na żywo. Ten efekt został w stu procentach osiągnięty, dzięki czemu wiedziałam za co płacę.