Potrzebowałam wynająć salę na imprezę

Kilka tygodni temu urodziłam córeczkę. Razem z mężem zdecydowaliśmy się ją ochrzcić. Oboje mamy duże rodziny, które miały na tę uroczystość przyjechać z różnych części Polski. Ponieważ niektórzy mieli być w podróży wiele godzin, stwierdziliśmy, że po uroczystości w kościele zrobimy dla nich przyjęcie w restauracji. Musieliśmy teraz jeszcze tylko znaleźć odpowiednią salę do wynajęcia.

Wynajęliśmy salę na imprezę w Warszawie

sale do wynajęcia na imprezy warszawaW okolicy dostępne były różne sale do wynajęcia na imprezy Warszawa to miejscowość, w której bez problemu znaleźliśmy odpowiednie miejsce. Moja przyjaciółka urządzała tam już kilka imprez i była bardzo zadowolona. Sala była urządzona w rustykalnym stylu i można było tam przygotować przyjęcie nawet dla stu dwudziestu osób. To mi odpowiadało, ponieważ właśnie tyle osób chciałam zaprosić na chrzciny córeczki. Dodatkowo sala była przestronna i znajdowało się tam osobne miejsce przeznaczone do tańca. Obsługa była doświadczona i bardzo pomocna. W obszernym menu z pewnością każdy znajdzie coś smacznego, co będzie mu pasowało. Istniała również możliwość wniesienia na salę własnych napojów, ciast oraz tortu. Postanowiłam skorzystać z dobrej rady koleżanki i zdecydowałam się wynająć tę salę, co jak się wkrótce przekonałam, było prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Bez problemu wynajęłam salę na wybrany przeze mnie termin.

Najważniejsze było dla mnie to, że cena za jej wynajem była naprawdę niska, przystępna, dzięki czemu mój budżet domowy za bardzo się nie uszczuplił. Dodatkowo impreza bardzo się udała i goście byli zadowoleni zarówno z samej sali, jak i serwowanego tam jedzenia oraz pomocnej obsługi. Dzięki specjalnemu kącikowi dla dzieci, maluchy nie nudziły się i miały zapewnionych wiele atrakcji. Jestem bardzo zadowolona.