Poszukiwania rodzinnego hotelu

Razem z rodziną długo zastanawialiśmy się już od dłuższego czasu, gdzie w tym roku wyjechać na wakacje. Zależało nam na tym, aby wybrać jakieś urokliwe miejsce pełne atrakcji turystycznych, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli mogliby znaleźć coś dla siebie i dobrze się bawić. W końcu podjęliśmy decyzję, że pojedziemy do Suwałk. Nikt z nas nigdy tam nie był.

Potrzebowaliśmy noclegu w rodzinnym hotelu

rodzinny hotel w suwałkachTeraz, kiedy decyzja już zapadła, nie pozostało nam nic innego, jak znaleźć jakieś przytulne miejsce na nocleg. Porozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką z pracy. Okazało się, że ona z rodziną była niedawno w tej miejscowości i teraz z czystym sumieniem może mi polecić rodzinny hotel w Suwałkach. To bardzo duży kompleks wypoczynkowy z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Można tam wynająć duże apartamenty z przestronnymi pokojami i prywatnymi łazienkami. To bardzo dobry pomysł dla rodzin z dziećmi. W przystępną, niską cenę noclegu wliczone jest już śniadanie w formie bufetu. Dodatkowo za niewielką opłatą dodatkową można było wykupić sobie również obiady i kolacje, które mogły być nawet serwowane do pokoju. Według tego co powiedziała moja przyjaciółka, hotel ten mieścił się w urokliwej części Suwałk, skąd blisko było do wszelkich polecanych w przewodnikach miejsc do obejrzenia. Po powrocie z pracy opowiedziałam o tym mężowi.

Razem sprawdziliśmy zdjęcia tego hotelu w sieci i przyznaliśmy zgodnie, że wygląda on bardzo obiecująco. Zdecydowaliśmy się więc zarezerwować tam pokój dla nas i naszych dzieci. Po przyjeździe na miejsce bardzo szybko przekonaliśmy się, że nie mogliśmy lepiej trafić. Hotel był zadbany i mogliśmy liczyć na pomoc obsługi przez cały okres pobytu. Cieszę się, że przyjaciółka poleciła nam taki przytulny hotel na nocleg.