Poszukiwania psychologa dziecięcego

Kiedy rozstawałam się z moim mężem, miałam nadzieję na to, że uda mi się uchronić dziecko przed zawirowaniami rodzinnymi. Powiem więcej. Przez bardzo długi okres czasu miałam pewność, że tak rzeczywiście jest. Dopiero kiedy jego wychowawczyni w szkole powiedziała mi, że z synem coś jest nie tak, spostrzegłam że sytuacja nie jest taka prosta, jak mi się wydawało.

Wybrałam taniego i dobrego psychologa dziecięcego

tani dobry psycholog dziecięcy w łodziWychowawczyni zasugerowała, abym wybrała się z nim do psychologa. Wobec takich informacji ze strony nauczycielki, postanowiłam dłużej nie zwlekać. Od razu zaczęłam poszukiwania specjalisty, który miałby doświadczenie w opiece psychologicznej nad dziećmi z rozbitych rodzin. Dość szybko znalazłam osobę, do której zdecydowałam się zapisać swoje dziecko. Był to tani dobry psycholog dziecięcy w Łodzi. Jego gabinet psychologiczny, który prowadził już od przeszło kilku lat znajdował się niemal w samym centrum Łodzi, dlatego bez problemu mogłam tam dojechać z moim dzieckiem. Kolejnym plusem tego psychologa było to, że posiadał on bardzo szybkie terminy i kiedy powiedziałam mu, że sprawa jest pilna zgodził się przyjąć moje dziecko na pierwszą wizytę jeszcze tego samego dnia. Od razu zabrałam do niego syna. Szybko przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja. Psycholog najpierw przez godzinę rozmawiał tylko z dzieckiem.

Następnie poprosił o rozmowę mnie. Powiedział mi w czym leży problem dziecka i jak można mu zapobiec. Zaproponował bardzo dobrą terapię indywidualną, na którą natychmiast się zgodziłam i zapisałam dziecko. Już w przyszłym tygodniu zaczął on uczęszczać na terapię, a kilka tygodni później wychowawczyni powiedziała mi po klasowym zebraniu, że synek zrobił od tego momentu bardzo duże postępy, co ją cieszy. Mnie zresztą również.