Podanie pikantnych przekąsek na imprezie

Mój mąż dostał awans. Od jakiegoś czasu więc często spotykał się z kontrahentami i był prawą ręką prezesa. Byłam z niego bardzo dumna, bo od dawna walczył o to stanowisko i w końcu mu się udało. Zarabiał dużo więcej i nasza sytuacja finansowa znacznie się poprawiła.

Zamówienie gotowych przekąsek z firmy cateringowej 

pikantne przekąskiMąż postanowił zorganizować imprezę, na której oczywiście miał pojawić się jego szef. Miała to być luźna impreza z alkoholem i przekąskami, dlatego nie miałam nic gotować. Mąż od razu zaznaczył, że jego szef uwielbia bardzo pikantne przekąski i na ich przygotowaniu miałam się skupić. Ja nigdy nie przygotowywałam takiej imprezy a obecność szefa mojego męża miała jednak ogromne znaczenie. Dlatego podjęłam decyzję, że przekąski zamówię w firmie cateringowej. Pracujący tam ludzie znają się na potrawach i będą potrafili przygotować takie przekąski. Skorzystałam z oferty firmy cateringowej, którą dobrze znałam. Podpytałam o możliwość zamówienia pikantnych przekąsek, bo przede wszystkim na takich mi zależało. Oferta była bardzo bogata i z niej skorzystałam. Rzecz jasna poza pikantnymi przekąskami zamówiłam też inne, gdyż miało być więcej gości na imprezie i musiałam mieć pewność, że każdy będzie miał czym się poczęstować. Kiedy już zamówiłam przekąski, to o wszystkim powiedziałam mężowi. Ucieszył się, że taką decyzję podjęłam, ponieważ miał świadomość, że na pikantnych przekąskach za bardzo się znałam. Wszystko udało się zorganizować profesjonalnie.

Impreza była bardzo udana i wszyscy goście świetnie się bawili. Oczywiście szef mojego męża chwalił przekąski, którymi dość chętnie się zajadał. Byłam szczęśliwa, ponieważ mężowi bardzo zależało na tym, żeby wszystko poszło jak należy. Z imprezy wszyscy byli zadowoleni.