Piękny nagrobek z granitu

Dziadek zostawił mnóstwo pieniędzy zanim odszedł, ponieważ miał jasno sprecyzowane wszystko. Poinstruował mnie jak ma wyglądać stypa, z czego i jaki chce mieć nagrobek. Byłam jego jedyną wnuczką i obiecałam spełnić jego wolę. Byłam dumna, że to właśnie mnie wybrał.

Wybranie stylowego nagrobka w niskiej cenie

nagrobki garwolinZrobiłam sobie listę zakładów, w których zamierzałam obejrzeć jakie dostępne były granitowe nagrobki Garwolin miał wiele takich zakładów kamieniarskich, ale ograniczyłam się do tych miejsc, do których miałam najbliżej. W pierwszym zakładzie, który odwiedziłam dostępne były nagrobki właściwie z każdego materiału i to był już ogromny plus. Co więcej, mogłam samodzielnie wskazać jak miał wyglądać nagrobek a zakład kamieniarski był w stanie go dla mnie wykonać. Dziadek jednak nie miał konkretnie sprecyzowanego nagrobka. Chciał tylko, żeby był wykonany z granitu i dlatego postanowiłam wybrać coś stylowego z katalogu. W katalogu było mnóstwo pięknych nagrobków i nawet nie do końca wiedziałam, na który się zdecydować. Pracownik zakładu kamieniarskiego był pomocy i posiadał ogromną wiedzę. Pomógł mi wybrać najlepszy nagrobek. Ten, który mi polecił był piękny i bardzo stylowy. Wiedziałam, że dziadkowi na pewno by się spodobał. Zdecydowałam się też na wazon, który był mocowany na stałe. Wpłaciłam zaliczkę i byłam zachwycona, że wszystko udało się załatwić. Nagrobek nie kosztował aż tak dużo jak początkowo zakładałam i cieszyłam się, że starczyło na wszystko pieniędzy.

Pozostałe sprawy związane ze stypą i całą ceremonią ogarnęłam bardzo łatwo. Mój przyjaciel pracował w restauracji, która organizowała stypy i pomógł mi wszystko zaplanować. Mimo faktu, że pierwszy raz zajmowałam się organizacją stypy, to poradziłam sobie znakomicie.