Obraz wydrukowany na płótnie

Jakiś czas temu leżąc na kanapie w salonie doszłam do wniosku, że ściany w tym pomieszczeniu wydają mi się zbyt puste. Czegoś mi na nich brakuje – postanowiłam je więc ozdobić w jakiś ciekawy sposób. Zaczęłam więc szukać inspiracji. Wybrana przeze mnie dekoracja musiała być niebanalna, ponieważ lubię oryginalne przedmioty, które przyciągają wzrok oraz mają niepowtarzalny design.

Drukowanie obrazu na płótnie

obrazy na płótnie drukowaneChciałam, aby ściany mojego salonu zostały ozdobione przez coś ciekawego, zwracającego uwagę. Od zawsze podobały mi się różnorodne obrazy, jednak do tej pory nie zdecydowałam się na zakup żadnego. To się jednak zmieniło, ponieważ znalazłam coś, co mi się bardzo spodobało: obrazy na płótnie drukowane. Taka technika sprawia, że takie dzieło wygląda bardzo czysto oraz rewelacyjnie – najbardziej zachwyciła mnie wyrazistość kolorów. Za ogromny atut takich obrazów uważam również to, że można sobie samemu wybrać wzór, jaki chce się mieć wydrukowany. Trochę czasu zajęło mi podjęcie decyzji o ostatecznym wzorze, jednak jestem z niego bardzo zadowolona. Zdecydowałam się na motyw kwiatowy, ponieważ uznałam, że doskonale pasuje od do wystroju mojego salonu oraz sprawia, że pomieszczenie to wydaje się być o wiele bardziej przytulne. Kwiaty kojarzą mi się z wiosną, czyli moją ulubioną porą roku. Dzięki temu relaksowanie się w salonie jest dla mnie jeszcze przyjemniejsze.

Ciekawy obraz na ścianie sprawił, że pomieszczenie to zaczęło sprawiać zupełnie inne wrażenie. Zamiast pustych ścian mam piękną dekorację, która wzbudza we mnie pozytywne skojarzenia, czym poprawia mi nastrój każdego dnia. Tak ozdobiony salon jest przytulny, na czym najbardziej mi zależało. Dzięki obrazowi na ścianie pomieszczenie to przestało być zwyczajne oraz nieco nudne.