Nowoczesny dom dzięki szklanym panelom

Pięknie urządzone mieszkanie wcale nie musi oznaczać dużego wydatku. Wystarczy nieco kreatywności oraz inspiracji zarówno tym, co możemy znaleźć w internecie, jak i nowościami ze świata designu. Tym bardziej, że obecnie panuje moda na minimalizm, a im mniej rzeczy, tym więcej pieniędzy zaoszczędzonych!

Nowoczesny szklany panel w domu

panele szklane z GdańskaJuż od dłuższego czasu panuje moda na estetyczny minimalizm. Czasami jest on łączony z innymi stylami wystroju lecz zawsze są to tylko dodatki. To właśnie minimalna ilość przedmiotów dominuje obecnie w designu i nie ma się czemu tutaj dziwić. Taki wystrój wbrew pierwszemu przekonaniu możemy bardzo „domowo” zaaranżować bez obawy, że nasze pomieszczenia będą bardziej przypominać te biurowe aniżeli mieszkalne. Poza tym mała ilość rzeczy to również mniejsza kwota na ich wydanie, ale najważniejszym jest to, że tak urządzone mieszkanie zawsze wydaje się krystalicznie czyste. Minimalizm jest również łączony z nowoczesnością i największym hitem ostatnimi czasy są panele szklane z Gdańska lub innego, większego miasta. Panele te są wielofunkcyjne ponieważ mogą grać rolę jedynie miłego dodatku dla oka, ale także mogą być funkcjonalne. Możemy je przekształcić w drzwi od kabiny prysznicowej, szyby w drzwiach balonowych, czy chociażby drzwi od szafy wnękowej. Panele szklane obecnie są bardzo często wykorzystywane w kuchni ponieważ nie tylko ładnie się prezentują, ale też pozwalają łatwiej zmyć zabrudzenia.

Panele szklane to oczywiście nie samo szkło. Cały hit tego rozwiązania polega na tym, iż na takich panelach nadrukowane są grafiki, które możemy dobierać do woli tematycznie. Nie musimy bowiem decydować się na te grafiki, które są dostępne w sklepach, lecz również stworzyć własne i je nadrukować! Mogą to być specjalne dzieła przez nas zaprojektowane, ale również i nasze zdjęcia!