Nowoczesne pokrowce na telefon

Całkiem niedawno w dosyć dotkliwy sposób doświadczyłam na własnej skórze braku pokrowca na telefon. Mój smartphone bowiem stłukł się tam mocno, że naprawa okazała się zupełnie nieopłacalna. Podczas zakupu nowego telefonu nie popełniłam już drugi raz tego samego błędu i zdecydowałam tym razem od razu zakupić etui zanim jeszcze kurier dostarczył mój smartphone.

Dobrej jakości pokrowce 

etui s9Mój poprzedni telefon nie wytrzymał zbyt długo ponieważ niestety z własnej winy go zniszczyłam. Jego wygląd podobał mi się tak bardzo, że nie chciałam go „niszczyć” żadnym pokrowcem. Nie zniszczyłam zatem wyglądu telefonu, ale zniszczyłam sam telefon gdy upadł mi na chodnik i się zwyczajnie potłukł. Dodatkowo podczas jego podnoszenia odłamek szkła wbił mi się w opuszek palca, więc można powiedzieć, że brak pokrowca odczułam na własnej skórze. Kupując potem nowy telefon od razu zdecydowałam się kupić etui s9 i pierwsze co rzuciło mi się w oczy to fakt, że dzisiejsze etui wcale nie zmniejszają walorów estetycznych naszego telefonu, a wręcz mogą je nadać! Do mojego nowego smartphona udało mi się zakupić rewelacyjne etui, które swoim wyglądem przypominało stary aparat fotograficzny. W dodatku w miejscu, gdzie nadrukowany był obiektyw znajdował się także okrągły, gumowy uchwyt, który można było wysunąć trochę tak, jak właśnie wysuwa się obiektyw w aparatach, co bardzo mi się spodobało.

Etui posiadało także dodatkowe malutkie kółeczka do których można było dopiąć dołączoną smycz i zawiesić sobie telefon na szyi. Testowałam to rozwiązanie po domu u muszę przyznać, że obudowa jest bardzo solidna, bo zdało ono egzamin. Najbardziej podoba mi się jednak ten uchwyt, który służy mi jako podstawa, statyw, a także często nawijam na niego słuchawki zapobiegając tym samym ich splątaniu lub zgubieniu.