Niedrogie betoniarki dobrej jakości

 

Każdy kto ma swoją firmę budowlaną lub samodzielnie buduje swój dom, musi posiadać specjalistyczny sprzęt budowlany. Do takich należy betoniarka, agregaty, spawarki, pilarki i wiele innych. Obecnie w sklepach z artykułami budowlanymi można zakupić tanią a dobrej jakości betoniarkę.

Najlepsze betoniarki w przystępnej cenie

betoniarkaNajpopularniejsze betoniarki dostępne w sklepach internetowych i sklepach budowlanych są różnej mocy i pojemności. Wykorzystywane w pracach wykończeniowych betoniarki mają nowoczesne konstrukcje mieszadeł oraz układ łopatek. Obecnie najlepsze betoniarki mają wbudowane najlepsze silniki jednofazowe, które gwarantują bezpieczną i ciągłą pracę. W zależności od pojemności bębna możemy zakupić 140l, 150l, 160l, 200l lub większe. Najpopularniejsza wśród klientów betoniarka jest o mocy 650 W oraz o prędkości 30 obr/min. Większość z dostępnych betoniarek mają hamulec ręczny i są żeliwne przez co bardzo wytrzymałe. Z racji tego, że betoniarki często są przewożone z budowy na budowę, to muszą być w miarę lekkie. Betoniarka o pojemności 140 litrów waży zaledwie pięćdziesiąt kilo. W klasycznych betoniarkach możemy mieszać cement, zaprawdę i inne substancje. Wymieszamy w nich zarówno plastyczny, półciekły i ciekły beton jak i inne mieszanki wapienne. Przechył bębna za pomocą koła. Najmniejszej pojemności betoniarki kupimy już za 500 złoty, natomiast te duże są w granicach 1500-2000 złotych. Cena oczywiście zależy również od producenta.

Mając firmę budowlaną oraz swoich pracowników jesteśmy zobligowani przestrzegać zasad BHP. Jednak jeśli pracujemy na swojej prywatnej budowie również musimy zachować maksimum bezpieczeństwa. Nawet używając betoniarki musimy mieć pewność, że nie zrobimy krzywdy sobie i nikomu wokół nas.

Więcej informacji na stronie: https://www.lazur24.pl/