Nauka i wypoczynek na Malcie

Każdy z nas chciałby spędzać wakacje w taki sposób, aby maksymalnie wypocząć, a przy tym nie mieć wrażenia, że marnujemy czas. Niektórym odpowiada leżenie plackiem na piaszczystej plaży i słuchanie szumu fal, a inni wolą wakacje bardziej aktywne. Takie, w czasie których można pielęgnować swoje pasje i nauczyć się czegoś nowego

Nauka angielskiego na Malcie sposobem na wakacje

angielski na malcieJednym z ciekawszych pomysłów na spędzenie wakacji jest nauka nowego języka bądź szlifowanie tego, który już w jakimś stopniu znamy. Aby nauka była jak najbardziej efektywna, warto uczyć się go w tym kraju, w którym jest on językiem urzędowym. I tak do Włoch wybierzemy uczyć się włoskiego, do Niemiec czy Austrii na naukę niemieckiego, a np. angielskiego można uczyć się w różnych krajach. Nie tylko w Anglii, Szkocji czy Irlandii, ale też w Australii, Kanadzie, USA… Jeśli zależy nam, aby spędzić wakacje w Europie i nie zdawać się przy tym na kaprysy brytyjskiej pogody, to świetnym wyborem na wakacje będzie Malta. Mała, urokliwa wyspa jest w ostatnich latach znana jako jedno z miejsc najchętniej wybieranych na naukę angielskiego. Do tego angielski na Malcie to nie tylko pożytecznie spędzony czas, ale też wakacje pełne słońca, plaż i morskich kąpieli, jak również zwiedzania samej wyspy. Warto zdecydować się na kurs angielskiego, który trwa co najmniej dwa tygodnie nie tylko ze względu na naukę, ale też na to, by mieć sporo czasu na obejrzenie najciekawszych zakątków Malty i pięknych plaż.

Wybór Malty równocześnie na wakacje i kurs angielskiego to znakomity pomysł na urlop. Można lecieć na wyspę na własną rękę i na miejscu poszukać odpowiedniego kursu, albo też zdać się na szkoły językowe, które regularnie organizują takie kursy i w pełni zajmują się ich organizacją.