Naturalny efekt makijażu permanentnego

 

Przez wiele lat w makijażu skupiano głównie uwagę na oczy oraz usta. Jeszcze do niedawna brwi nie grały głównej roli i wystarczyło, że kobiety je po prostu regulowały. Dziś natomiast w modnym makijażu nie może zabraknąć idealnie symetrycznych brwi.

Profesjonalne makijaże permanentne brwi

makijaż permanentny brwi warszawaNigdy jakoś szczególnie nie skupiałam się na swoich brwiach. Czasami je regulowałam choć muszę przyznać, że częściej używałam trymera z racji tego, że stanowił on dla mnie mniej bolesną metodę. Oczywiście brwi po czasie zaczęły odrastać szybciej, a także stały się ciemniejsze. Mimo tego, że pojawiła się kilka lat temu moda na wyraźne i grube brwi, tak wcale nie ratowało to mojej sytuacji ponieważ nigdy nie potrafiłam moich brwi symetrycznie pomalować, a jeżeli już mi się to udawało, to taki makijaż zajmował mi zbyt dużo czasu. Dlatego właśnie udałam się na makijaż permanentny brwi Warszawa ma mnóstwo miejsc w których możemy wykonać taki makijaż, a jeżeli nie wiemy którą kosmetyczkę wybrać, wystarczy, że przejrzymy portfolio. Znajdziemy je z pewnością na stronie internetowej lub fanpage. Cały zabieg nie był dla mnie tak bolesny jak początkowo podejrzewałam. Sytuacja tutaj jest porównywalna do robienia normalnego tatuażu: na początku jest odrobinę niekomfortowo, ale po chwili człowiek się przyzwyczaja. Brwi wykonano mi metodą piórkową, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie i nie przypominały w niczym po prostu brązowej plamy, jaka nierzadko wychodzi nam podczas robienia tradycyjnego makijażu.

Jestem niesłychanie zadowolona z rezultatów ponieważ wreszcie mam idealnie symetryczne brwi, a jednak wyglądające naturalnie. Wcześniej mogłam jedynie o takich pomarzyć lub spędzać dodatkowe pół godziny przed lusterkiem na co nie każdy ma czas, szczególnie rano. Obecnie mój makijaż zajmuje mi znacznie mniej czasu i nie muszę się przejmować tym, jak wyglądają moje brwi.