Najlepszy fotograf do portfolio

Jakiś czas temu, gdy osiągnęłam odpowiedni wiek, zaczęłam zajmować się modelingiem. Na razie nie jest to nic poważnego, nie zapraszają mnie na wiele sesji. Trzeba się rozwinąć, samemu wynajdywać różne sesje i budować portfolio. Właśnie to wtedy było mi najbardziej potrzebne, więc musiałam zacząć działać w tym kierunku.

Najlepsze sesje zdjęciowe

polecany fotograf z bydgoszczySłyszałam, że w moim mieście jest fotograf, który jest bardzo znany. Podobno potrafi zrobić najlepsze zdjęcia i kiedy już ktoś u niego był, to ma większe szanse, że zostanie zauważony przez szerszą grupę odbiorców. Taki polecany fotograf z Bydgoszczy na pewno przydałby się w rozwoju mojej kariery, tak więc postanowiłam umówić się do niego na sesję. Trochę musiałam poczekać na wolny termin, ale w końcu się doczekałam. Od razu podszedł do sprawy profesjonalnie i jeszcze przed sesją rozmawialiśmy o tym, jak widziałabym sesję, w jakich klimatach. Bardzo fajnie, że na sesji była już wizażystka, nie musiałam się martwić o charakteryzację i makijaż. Fotograf miał też różne rekwizyty, kilka sukienek, jeżeli ktoś nie miałby pomysłu na coś oryginalnego. Ja to miałam zawsze głowę pełną pomysłów. Fotograf od razu powiedział, że bardzo dobrze mu się ze mną współpracuje, ponieważ nie siedziałam w miejscu, dodawałam coś od siebie i byłam bardzo energiczna. Robiliśmy zdjęcia w trzech stylizacjach. Pierwsza była w białej sukience i wianku, druga w ciemniejszych barwach, a trzecia to taka czysta abstrakcja z łączeniem kolorów.

Byłam bardzo zadowolona, że miałam przyjemność pracować z takim doświadczonym fotografem. Cudownie się bawiłam i podczas sesji czułam się jak jakaś gwiazda. Zrobiono mi piękny makijaż i zdjęcia z bardzo dobrym oświetleniem. Aż chciałoby się oglądać efekty pracy na zdjęciach przez cały czas.