Musiałam wyleczyć trądzik

Zarówno moja babcia, jak i mama miały swego czasu duże problemy z trądzikiem. Ponieważ ignorowały one leczenie, teraz kiedy były już w starszym wieku ich skóra twarzy była w bardzo złym stanie. Osobiście nie chciałam do tego dopuścić. Dlatego już po zauważeniu pierwszych objawów trądziku, zdecydowałam się udać do odpowiedniego lekarza. Miałam nadzieję, że szybko trafię na dobrego specjalistę.

Skorzystałam z profesjonalnego leczenia trądziku

leczenie trądziku piotrków trybunalskiW pierwszej kolejności udałam się do lekarza rodzinnego, który wypisał mi skierowanie do dermatologa. To bowiem właśnie lekarz tej specjalizacji oferuje leczenie trądziku Piotrków Trybunalski to miejscowość w której swój gabinet posiadał bardzo dobry dermatolog, do którego zdecydowałam się wybrać. Miał on bardzo pozytywne opinie poprzednich pacjentów, którzy podkreślali przede wszystkim, że stosuje on nowoczesne metody leczenia, które pozwalają skutecznie radzić sobie z trądzikiem, a przy tym nie obciążają wątroby czy nerek zbyt mocną farmakoterapią. Dodatkowo do każdego pacjenta podchodzi on z indywidualnym zaangażowaniem. Można więc liczyć na solidnie przebadania i na tej podstawie dopasowanie odpowiedniego leczenia. Szybko przekonałam się, że lekarz ten posiada bardzo szybkie terminy i można się do niego dostać nawet z dnia na dzień. Przyjmował on zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.

Już po pierwszej wizycie byłam bardzo zadowolona z jego podejścia do pacjenta. Mimo iż objawy mojego trądziku były póki co ledwo widoczne, nie zbagatelizował on mojego problemu. Tym bardziej gdy powiedziałam mu, że jestem genetycznie obciążona względem tej choroby. Zaproponował on proste, ale skuteczne leczenie trądziku, które pomogło mi zapobiec rozwojowi choroby w przyszłości.