Modne i praktyczne listwy wykończeniowe

 

W efektownie wykończonych wnętrzach czas mija znacznie przyjemniej. Dlatego warto zadbać o wszystkie szczegóły w domowych aranżacjach. Propozycji wnętrzarskich jest co niemiara – wystarczy wybrać te najbardziej odpowiednie do każdego rodzaju pomieszczenia.

Oryginalna sztukateria NMC

listwy nmcDużą popularnością w różnych stylach aranżacyjnych cieszy się sztukateria. Zwykle są to listwy wykończeniowe przypodłogowe lub przysufitowe. W eleganckich wnętrzach bardzo ładnie prezentują się też listwy ścienne. W zależności od gustu oraz wystroju wnętrza można dobrać atrakcyjne listwy NMC – gładkie lub ornamentowe. Biała sztukateria z gładką powierzchnią jest najbardziej uniwersalna, pasuje praktycznie do każdego pomieszczenia. Projekty bardziej dekoracyjne idealnie sprawdzają się we wnętrzach o wyrafinowanym charakterze, np. w stylowym salonie czy sypialni. W zależności od wielkości pomieszczenia można wybrać najbardziej odpowiednią szerokość listwy wykończeniowej. Co ważne – taka sztukateria wykonywana jest z trwałego polistyrenu, który odporny jest na działanie wilgoci oraz ewentualne uszkodzenia. W klimatycznych aranżacjach coraz częściej wykorzystywane są listwy z podświetleniem LED, które stanowią niezwykle efektowne i nastrojowe wykończenie. W sprzedaży dostępne są również rozmaite łączniki i narożniki do listew, dzięki którym można bardzo estetycznie wykończyć wszystkie projekty. Funkcjonalna sztukateria może być zastosowana niemal w każdym pomieszczeniu – w pokoju dziennym, kuchni, a nawet w łazience.

Atrakcyjne pomieszczenia zawsze wyróżniają się starannością wykonania i uwzględnieniem najmniejszych detali. Profesjonalne wykończenia powierzchni umożliwiają efektowne wyeksponowanie wszystkich elementów wyposażenia, dlatego praktyczna sztukateria cieszy się dużym powodzeniem.