Leasing dla firm

 

Wielu przedsiębiorców prowadzących zakłady pracy, przedsiębiorstwa przemysłowe lub produkcyjne, a także handlowe, zaopatruje się w ekonomiczne oraz tanie w utrzymaniu wyposażenie, traktowane jako narzędzia pracy, w postaci między innymi samochodów, lub też maszyn oraz urządzeń, dzięki którym możliwa jest obsługa klienta oraz zyskanie przychodu dla firmy.

Leasing samochodów w Katowicach

leasing samochodów dla firm w katowicachNiemniej jednak jeśli przedsiębiorcy nie będą mogli zakupić wyposażenia dla firmy za gotówkę, ze względu na bardzo niski budżet firmowy, wówczas idealnym rozwiązaniem okazuje się możliwość zakupu takiego rodzaju wyposażenia w formie finansowania jaką jest leasing. Każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą lub spółkę, jest w stanie uzyskać leasing na wyposażenie firmy oraz narzędzia pracy, w bardzo korzystnej formie finansowania. Leasing samochodów dla firm w Katowicach, umożliwia zakup nowej floty pojazdów, zarówno osobowych, dostawczych, jak również ciężarowych. Każdy pojazd zostaje bowiem odpowiednio objęty leasingiem, a leasingobiorca po uiszczeniu opłaty początkowej w wysokości około kilkunastu procent wartości netto każdego z pojazdów, otrzymuje dany pojazd oraz zobowiązany zostaje do jego opłacania każdego miesiąca, w ratach stałych oraz niezmiennych. Po zakończeniu okresu leasingowania, istnieje możliwość wykupu pojazdu oraz przerejestrowanie go na nazwisko przedsiębiorcy.

Warto zapoznać się z możliwościami oraz sposobami uzyskania bardzo korzystnego oraz nisko oprocentowanego leasingu dla firm. Dzięki wyposażeniu firmy w samochody, pracownicy mogą wykonywać czynności związane między innymi z zapewnieniem regularnego przychodu dla firmy, jak również z użyciem narzędzi pracy, zyskiwać nowych klientów, jak również reklamować firmę.