Kupiłam sobie modną torbę sportową

Nigdy nie lubiłam nosić szpilek, ponieważ przede wszystkim ceniłam sobie wygodę. Mój chłopak Adam był przyzwyczajony do mojego stylu i nie miał z tego powodu problemów. Ubierałam się w markowe ciuchy sportowe i zawsze wyglądałam w nich świetnie. 

Modna torba sportowa z dobrego sklepu 

pendrive reklamowy WarszawaKiedy znalazłam pracę to zdecydowałam się pierwszą wypłatę przeznaczyć tylko na przyjemności. Mieszkałam z rodzicami, którzy mnie utrzymywali i wszystkie zarobione pieniądze mogłam sobie zatrzymać. Kiedyś, jak byłam w jednym ze sklepów to spodobały mi się torby sportowe z nadrukiem z Warszawy, które były bardzo modne. Zaraz jak dostałam swoją pierwszą wypłatę to pojechałam do tego sklepu, żeby kupić sobie tę modną torbę z nadrukiem. Wybór był ogromny i dostępne były torby z różnymi nadrukami. Najbardziej spodobała mi się taka szara w wilkiem, ponieważ idealnie odzwierciedlała mój charakter. Kolor był idealny, bo pasowałby mi do wszystkich ubrań. Torbę mogłam nawet zabierać na siłownię, ponieważ była bardzo pojemna. Trochę kosztowała, ale to mnie nie dziwiło, bo przecież była markowa i modna to każdy chciał taką mieć. Kupiłam sobie tę torbę. Jej dodatkowym atutem był długi pasek i mogłam ją nosić na ramieniu jak i w dłoni. Kiedy wyszłam ze sklepu to od razu pojechałam do swojego chłopaka, żeby pochwalić mu się swoim nowym zakupem. Torba od razu bardzo mu się spodobała i pytał czy mieli tam męskie. Jeszcze tego samego dnia pojechałam z nim do sklepu, żeby kupił dla siebie torbę sportową.

Moja nowa torba była bardzo wytrzymała i nosiłam ją trzy lata. W ogóle się nie zniszczyła a nie raz pakowałam do niej dużo ciężkich rzeczy. Później zakupy robiłam już tylko w tym sklepie, bo oferowali dobre jakościowo torby sportowe no i mieli ogromny wybór. 

Źródło http://www.atrio.com.pl