Kto w województwie wielkopolskim zamontuje drzwi?

Niedawno kupiłam nowe mieszkanie. Miałam pecha, ponieważ kilka dni po tym, jak się wprowadziłam, ktoś próbował się do niego włamać. Na szczęście szybko udaremniłam próbę kradzieży i włamania, jednak złodziej uszkodził mi drzwi. Najprawdopodobniej ktoś myślał, że mieszkanie stoi puste, ponieważ poprzedni właściciel długo wystawiał je na sprzedaż.

Fachowiec zamontował mi drzwi w mieszkaniu

drzwi - montaż w wielkopolskimMusiałam jednak jak najszybciej wymienić drzwi. Kupiłam więc nowe, solidne i przede wszystkim antywłamaniowe. Teraz musiałam już tylko znaleźć fachowca, który podejmie się ich montażu. Moja przyjaciółka poleciła mi bardzo dobrego fachowca, który u niej w domu montował takie antywłamaniowe drzwi – Montaż w wielkopolskim województwie oferował on w bardzo niskiej, atrakcyjnej cenie. Nie pobierał żadnych dodatkowych opłat za dojazd do klienta, co było dla mnie bardzo ważne. Zachęcona pozytywnymi opiniami przyjaciółki, skontaktowałam się z nim jeszcze tego samego dnia i umówiłam na montaż drzwi dzień później. O umówionej godzinie przyjechał on do naszego mieszkania. Najpierw zabrał się za demontaż i zdjęcie z zawiasów starych drzwi. Nie było to trudne, ponieważ posiadał on profesjonalny sprzęt, a do tego drzwi były naruszone. Następnie przygotował ośnieżycę oraz zamontował nowe, solidne zawiasy i założył na nie nowe drzwi, które wcześniej kupiłam.

Muszę przyznać, że poszło mu to naprawdę bardzo sprawnie. Na koniec sprawdził jeszcze czy zamki w drzwiach działają w prawidłowy sposób i podpowiedział, jak dbać o drzwi, aby te nie rozszczelniły się i jak najdłużej zachowały wszystkie swoje właściwości, takie jak termoizolacja czy izolacja akustyczna. Teraz mogę już spać spokojnie, ponieważ przy tak solidnych drzwiach zamontowanych w odpowiedni sposób na pewno nikt się nie włamie.