Krzesła biurowe w sklepie

Jestem na ostatnim roku studiów. Pracy i nauki jest więc tak dużo, że to najbardziej pracowite miesiące w moim życiu chyba. Jednak poddać się już nie można, ostatnie pół roku zostało. Czas pisać pracę magisterską i spędzać dużo czasu w pokoju za biurkiem. Trzeba się jakoś przemęczyć, żeby potem mieć magistra.

Wygodne krzesło do biurka

krzesła biurowe białystokJednak gdy tak w ostatni weekend w końcu wzięłam się do pracy, stwierdziłam, że mam strasznie niewygodne krzesło do biurka. Cały kręgosłup mnie bolał i szyja. Nie dawałam rady na nim siedzieć, tak więc musiałam jeszcze na jeden dzień przełożyć moją pracę i wybrać się po nowe krzesło. Zabrałam więc przyjaciółkę i pojechałyśmy oglądać krzesła biurowe Białystok, bo wiem, że ona zawsze dobrze mi doradzi. Musiało być to krzesło o podwyższonych standardach, bo moja praca naprawdę będzie trwała codziennie godzinami. Nie wyobrażam sobie siedzieć na niewygodnym krześle i cały czas być zdrętwiała. Dlatego musiałam bardzo poważnie się zastanowić. W sklepie mieli całkiem spory wybór krzeseł biurowych. Wiedziałam, że znajdę tu coś odpowiedniego, bo z tego sklepu miałam też łóżko, które jest bardzo wygodne i nie wyobrażam sobie spania na innych. Zaczęłam więc siadać na wszystkich krzesłach biurowych jakie tam były, bo każde trzeba było przetestować. Co jakiś czas przyjaciółka pokazywała mi jakieś, które ona wypróbowała. W końcu drogą eliminacji zostało mi jedno krzesło, które wydało mi się najlepsze ze wszystkich.

Wybrałam krzesło idealnie wyprofilowane na kręgosłup. Ma też tyle możliwych regulacji, że na pewno na nim nie zdrętwieje. Można sobie ustawić wysokość podłokietników, przesunąć oparcie do przodu, lub do tyłu, czy kombinować z wysokością. Miałam szczęście, bo tego dnia akurat było w promocji. Wzięłam je bez zastanowienia.