Kolczyki – elegancki dodatek do każdej stylizacji

Wybór dodatków do stroju to dokonanie ostatnich szlifów i uzupełnienie stylizacji o niezbędne elementy. Kolczyki to też swoista ozdoba całej twarzy, która może perfekcyjnie uzupełniać makijaż. Ważne, że kolczyki to element stroju, który pasuje zarówno do stylizacji eleganckich, jak i tych noszonych na co dzień. 

Kolczyki do obcasów i tenisówek 

kolczyki z cyrkoniamiW sklepach jubilerskich zakupimy kolczyki, które będą pasowały do każdej stylizacji. Niekoniecznie jest to już tylko ozdoba, która ma dodawać elegancji i szyku podczas specjalnych okazji. Kolczyki noszone na co dzień mają uzupełniać stylizację i jednocześnie być wygodne i praktyczne. Nie trzeba rezygnować z noszenia złota i srebra, bowiem elementy, które bezpośrednio przylegają do ucha powinny zostać zrobione z naturalnych surowców, aby nie powodowały reakcji alergicznych. Część zewnętrzna kolczyka, która stanowi ozdobę ucha może już być wykonana z innych, kolorowych surowców, które dodadzą naszemu codziennemu wyglądowi charakteru. Mogą mieć one nawet elementy drewniane lub plastikowe, jeśli pasują do naszego stylu. Dość uniwersalne są drobne, przylegające do ucha kolczyki z cyrkoniami. Nie są one bardzo drogie, a do tego wyglądają delikatnie i nie rzucają się w oczy. Jest to typ kolczyków, które można nosić na wszystkie okazje i cieszyć się elegancką ozdobą zarówno na co dzień, jak i na wystawnych wieczorach i imprezach. Cyrkonie produkowane są w wielu kolorach, a więc decydując się na nie możemy wybrać mniej tuzinkową i wielobarwną opcję. 

Styl noszonych przez nas kolczyków przede wszystkim ma oddawać nasz charakter i być dla nas wygodą, a nie dodatkową męczarnią. Warto wybrać takie kolczyki, które będą dość uniwersalne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieć w swojej kolekcji biżuterię, którą wykorzystujemy tylko i wyłącznie na specjalne okazje i święta.