Jak zostać operatorem drona

Oferowałem wideofilmowanie a z moich usług korzystało wiele osób. Głównie pracowałem na weselach a tego zarobki były wysokie. Rozwijałem się na bieżąco, żeby zawsze swoje usługi oferować na jak najwyższym poziomie, bo właśnie tego oczekiwali ode mnie klienci.

Udział w szkoleniu na operatora drona

operator drona szkolenieZauważyłem, że modne stało się robienie zdjęć czy nagrywanie filmów za pomocą drona. Zdecydowałem się więc zainwestować w to urządzenie i wybrałem jedne z droższych egzemplarzy. Wybrałem takiego drona, który wykorzystywany był przez specjalistów, tylko pojawił się mały problem. Nie potrafiłem go obsługiwać i potrzebowałem pomocy. Początkowo sądziłem, że to jest banalnie proste, ale wcale tak nie było. Znalazłem ofertę na operator drona szkolenie w internecie i od razu się zapisałem na to szkolenie. Na swojej stronie internetowej umieściłem informację, że wykonuję wideofilmowanie dronem i szkolenie musiałem odbyć jak najszybciej, bo już byli zainteresowani. Z terminem szkolenia na operatora drona było łatwo, bo mogłem je odbyć po kilku dniach. Przedstawiłem szkoleniowcowi jakiego drona posiadałem i był pod ogromnym wrażeniem. Na szkoleniu używałem swojego drona, bo właśnie na jego obsłudze mi zależało. Na szczęście dla szkoleniowca to nie stanowiło żadnego problemu. Nauczyłem się na szkoleniu wszystkiego co niezbędne i dzięki temu mogłem z czasem samodzielnie obsługiwać swoje urządzenie. Gdyby nie szkolenie to pewnie lata by mi zajęło poznanie obsługi tego urządzenia.

Jako doświadczony operator drona mogłem świadczyć więcej usług. Oczywiście na filmowanie z tego urządzenia miałem najwięcej zamówień, ale to mi odpowiadało, bo usługa ta kosztowała nieco więcej. Ja na dodatek świetnie się przy tym bawiłem, bo było to przyjemne zajęcie.