Hokery w nowoczesnej kuchni

Kupując z mężem nowy dom wiedziałam, że uda mi się go urządzić tak by stał się on moim wymarzonym, idealnym domem. Przede wszystkim nie mogłam się doczekać remontu kuchni, która była bardzo duża, czyli taka jak zawsze chciałam. Generalnie zamarzyło mi się by w kuchni mieć piękną wyspę oraz barowe krzesła, czyli tak zwane hokery. Oczywiście zrealizowałam swój plan.

Nowa kuchnia dzięki hokerom wygląda nowocześnie

hoker nowoczesnyŻeby wybrać odpowiednie krzesła do kuchni odwiedziłam wiele sklepów, ale ostatecznie zdecydowałam się na zakup tych mebli przez Internet. Interesował mnie hoker nowoczesny, ponieważ właśnie w takim stylu zamierzałam urządzić moją wymarzoną kuchnię. Na początku zastanawiałam się czy w nowoczesnej kuchni lepiej będą wyglądać hokery z oparciem, czy jednak takie, które kojarzą się z typowym barem, a więc bez oparcia. Po przejrzeniu ofert różnych sklepów zdecydowałam się na hokery z oparciem. Wydaje mi się, że takie hokery z oparciem wyglądają lepiej, ale też przede wszystkim są wygodniejsze, a ja mimo, że lubię kiedy dom wygląda dobrze i modnie, to uważam komfort użytkowania wszystkiego w domu za rzecz najważniejszą. W jednym ze sklepów znalazłam meble idealne – zdecydowałam się na hokery z dość niskim oparciem obite czarną tkaniną. Nogi tego wysokiego krzesła zostały wykonane z jasnego drewna, co wygląda bardzo modernistycznie w połączeniu z ciemną górą mebla.

Mimo, że kuchnia urządzona jest w dość nowoczesnym stylu to zdecydowanie nie można by powiedzieć o niej, że wygląda zimno czy też pusto. Udało mi się urządzić pomieszczenie przytulne i bardzo domowe, ale stylowe. Niezwykle cieszę się z tego jak w kuchni prezentują się wysokie krzesła – hokery. Dzięki nim kuchnia wygląda bardzo interesująco i jak z czasopisma wnętrzarskiego.