Gospodarcza wiata drewniana

Razem z mężem zdecydowaliśmy się na to, aby nieco zmienić nasz ogródek. Nasi sąsiedzi wokół mieli fajnie zrobione ogrody a u nas niestety panował chaos. Mieliśmy problemy z tym gdzie postawić grabie i inne elementy do pielęgnacji. Stwierdziliśmy, że najwyższy czas na zmiany. 

Wiata drewniana do ogrodu była koniecznością

wiaty drewniane do ogroduWidziałam, że sąsiedzi mają bardzo fajnie rozwiązany ten problem. W rogu ich posesji znajdowała się drewniana wiata, w której przetrzymywali wszystkie rzeczy. Pomyślałam, że dla nas również byłoby to świetne rozwiązanie. Tym bardziej, że miałam jeszcze jeden pomysł. Do samej wiaty zrobić kawałek dachu i trzymać tam drewno kominkowe. W internecie widziałam szereg inspirujących zdjęć i pomyślałam, że coś takiego wpisywałoby się w nasz ogród – ale jego nową wersję. Mąż ochoczo przystanął na moją propozycję. Chcieliśmy, aby każdy z naszych domowników miał miejsce dla siebie. Ja wydzieliłam sobie miejsce na ogródek gdzie miałam kwiaty i pietruszkę czy koperek. Mój mąż wybierał tylko wiaty drewniane do ogrodu, które miały sporo metrów i były przestronne ponieważ chciał mieć wewnątrz swój kącik na swoje własne potrzeby. Dzieci z kolei marzyły o tym, żeby mieć miejsce na basen na wakacje. Skoro wszystko było ustalone postanowiliśmy nasze plany wprowadzić w życie. Zamiast poprosić o pomoc stolarza, zdecydowaliśmy się na zakup wiaty drewnianej przez internet z transportem. Wychodziło to dla nas dużo korzystniej.

Dzieci były zachwycone nowym wyglądem, ponieważ wreszcie miały poczucie, że ogród jest dla nas wszystkich. Mąż był szczęśliwy, że po garażu nie walają się już grabie czy ogrodowe zabawki naszych dzieci. Z kolei nasi goście pochwalali nas za pomysł drewna na zewnątrz. Cieszę się, że wreszcie mamy wymarzony ogród.