Górskie domki wypoczynkowe

Góry to jedna z najpiękniejszych form terenu w naszym kraju. To obszar, do którego pragniemy wracać, niezależnie od pory roku. Latem, wiosną, zimna i jesienią – góry mają swój niepowtarzalny urok. W górach można spędzić wakacje, miesiąc miodowy czy wreszcie ferie zimowe. To wymarzone miejsce dla narciarzy i amatorów pieszych wędrówek, a komfortowe górskie domki umilą nam pobyt.

Magia komfortowych górskich domków

komfortowe domki w górachCzas wolny to czas zabawy, odpoczynku i zwolnienia tempa od codziennych obowiązków. Obecnie notuje się coraz większą liczbę turystów, przybywających o każdej porze roku właśnie w góry. Zakwaterowani są w dobrze wyposażonych lokalach, a komfortowe domki w górach zapewniają im wygodę i bezpieczeństwo pobytu. Ulokowane są zazwyczaj u podnóża gór, tak by z ich okien widać było zarysy przepięknych górskich wierzchołków. Standard takiego domku zbliżony jest do wymagań, jakie spełnić musi pięciogwiazdkowy hotel. W łazienkach koniecznie musi znajdować się suszarka do włosów. Dostępne są pokoje, w których pomieści się od dwóch do ośmiu osób, są przestronne, ładnie udekorowane, a ich wyposażenie jest bogate. Pokoje są oczywiście z dostępem do internetu, w każdym jest telewizor oraz komfortowe, wygodne łóżka. Pościel zmieniana jest codziennie przez miłe pokojowe, które zawsze służą pomocą. Górskie domki wyposażone są również w taras, na którym możemy usiąść, zimą otuleni w ciepłe, mięciutkie koce, sącząc grzane wino.

Obok domków rozbudowana jest baza hotelowa, zawierająca w swej ofercie wypożyczalnie sprzętu, na przykład nart, łyżew czy saneczek. Rodziny z dziećmi spędzają tu miłe i niezapomniane chwile, podczas upałów, wiosennych burz czy zimowych mrozów. Rezerwacja domków odbywa się na miejscu, można też zamówić domek telefonicznie lub internetowo.