Gdzie w Łodzi zamówić plisy na wymiar?

 

Postanowiliśmy z mężem zamontować sobie rolety w mieszkaniu. Mieszkamy na parterze i powoli zaczynało nas denerwować, że gdy tylko wieczorem zapalimy światło, sąsiedzi widzą wszystko, co dzieje się w naszym mieszkaniu. Mieliśmy dość nie typowe wysokie choć wąskie okna w pokojach, dlatego stwierdziliśmy, że najlepiej od razu zaczniemy szukać plis na wymiar, zamiast szukać gotowców.

Zalety plis okiennych na wymiar

plisy na wymiar łódźPoszukiwania miejsca, gdzie zamówimy nasze rolety rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: plisy na wymiar łódź i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Znaleźliśmy sklep, gdzie można było zamówić takie plisy. Zadzwoniliśmy pod podany numer i umówiliśmy się z ich pracownikiem, żeby wziął wymiar naszych okien. Dzień później, przybył on punktualnie do mieszkania i zaczął mierzyć okna, a my w tym czasie wybieraliśmy plisy. Zdecydowaliśmy się na plisy z miękkiego, poliestrowego materiału. Poliestrowy materiał może być bez problemu prany w pralce, dzięki czemu plisy są łatwe w utrzymaniu czystości. Poza tym taki materiał bardzo dobrze odbija światło i zaciemnia okno. Dodatkowo zdecydowaliśmy się na plisy w ciemnym kolorze, aby nie prześwitywały one na zewnątrz. Plisy są bardzo dobrą roletą okienną, ponieważ po złożeniu zajmują mało miejsca. Kolejnym ich plusem jest to, że są bardzo proste w montażu. Kilka dni później odebraliśmy gotowe plisy i sami je zamontowaliśmy w oknach.

Byliśmy z nich bardzo zadowoleni. Plisy szczelnie i równo przylegały do okien, nawet wtedy kiedy ono było uchylone. W dodatku były one dostępne w bardzo przystępnej cenie. Ponieważ skorzystaliśmy z usług Łódzkiego sklepu to dojazd na terenie miasta był darmowy. Zapłaciliśmy więc tylko za plisy, a usługa dojazdu i wzięcia wymiaru okna była darmowa.