Firma oferująca sprzedaż przyczep skorupowych

 

Z Andrzejem, moim wspólnikiem dogadywałem się doskonale. Zawsze mieliśmy taką samą wizję prowadzenia firmy i dlatego współpraca tak dobrze nam się układała. Wspólnie omawialiśmy każdą nową inwestycję i dzięki temu nigdy nie zdarzyło nam się popełnić błędów. 

Prezentacja przyczep skorupowych na targach handlowych

przyczepy skorupoweOstatnią naszą inwestycją były nowoczesne przyczepy skorupowe, które ściągnęliśmy z Niemiec. Idealnie się złożyło, że chwilę później odbywały się targi handlowe, na których mogliśmy zaprezentować taką przyczepę. Andrzej w międzyczasie złapał jakiś ciekawy kontakt i z tego względu ja sam udałem się na targi. Przyczepa skorupowa, którą zabrałem była najlepszej jakości i posiadała liczne udogodnienia. Ja sam swego czasu używałem przyczep tego typu i doskonale się na nich znałem. Wiedziałem, że był to łasy kąsek do wielu klientów. Na targach pojawiło się mnóstwo osób i liczyłem na spore zainteresowanie. Nawet zleciłem druk wizytówek, ażeby rozdawać je klientom. Jako jedyny na targach polecałem taką przyczepę skorupową i nic nie było dziwnego w tym, że klienci się nią interesowali. Inni handlowcy także z zainteresowaniem zaglądali na moje stanowisko, ażeby przyjrzeć się uważniej tej przyczepie skorupowej. Już czułem sukces i od razu zadzwoniłem do Andrzeja. On także podpisał nową umowę współpracy i był to dla nas bardzo korzystny okres. Zamówień na przyczepę skorupową miałem całe mnóstwo i musiałem ich więcej sprowadzić od zagranicznego producenta.

Kolejna udana inwestycja szybko się zwróciła. Dodatkowo nasza firma zdobyła mnóstwo klientów, którzy współpracowali z nami na stałe. To był świetny okres, który znacznie wpłynął na rozwój naszej firmy. Z Andrzejem tworzyliśmy wyjątkowo zgrany zespół co było od razu widać.