Eko groszek – dobra opcja grzewcza

Mam dwóch braci – Pawła i Mateusza. Na pierwszy rzut oka byli oni bardzo różni, jeden był blondynem, drugi brunetem, jeden był bardziej spokojny, a drugi lubił różne rozrywki. Jednak łączyło ich jedno – zamiłowanie do eko groszku i ogólnie do ogrzewania. Nie wiem skąd im się to wzięło.

Eko groszek i biznes braci

eko groszek sprzedaż WrocławNikt z rodziny nie zajmował się opałem, ani sprzedażą pieców. Oni jednak się uparli. Zawsze mówili, że eko groszek sprzedaż wrocław to doskonała opcja na biznes. Mówili, że to najlepszy materiał grzewczy, ma on przyszłość i tylko w niego warto zainwestować. Nawet rodziców namówili na to, by wymieni swój stary piec węglowy na ten opalany ekogroszkiem. Po zajęciach na studiach siadali nad biznesplanem, by jak najszybciej otworzyć własną działalność. Robili rozpoznanie rynku, sprawdzali konkurencję, szukali najlepszych dostawców. Chcieli nie tylko mieć skup opału i oferować eko groszek, ale również sprzedawać piece na to paliwo stałe. Wszyscy myśleli, że są nienormalni, ze mną włącznie, ale co ja się tam znam. Chcą sprzedawać jakiś groszek to niech sprzedają. Niech się im tam wiedzie. Kiedy już mieli wszystko gotowe to zaczęli wdrażać pomysł w życie. Występowali o pozwolenia na rozpoczęcie działalności, kupili działkę inwestycyjną, mieli umowę z dostawcą eko groszku i pieców. Wydrukowali ulotki, banery, mieli stronę internetową. Wszystko po to, by ich sprzedaż eko groszku była jak najbardziej rozpoznawalna. W końcu reklama jest bardzo ważna, chcieli dobrze zacząć.

Teraz Paweł i Mateusz prowadzą własny biznes. Wiedzie im się dobrze. Na początku było im ciężko, ale z czasem zaczęli mieć pierwszych klientów, którzy polecali ich innym. Mam nadzieję, że ich dziwny biznes jednak wypali i będą mogli realizować się zawodowo z pasją do ogrzewania.