Dwuosobowe auto na akumulator

 

Każde dziecko lubi jeździć samochodem, be względu na płeć. Choć niewiele z nich posiada autka zasilane elektrycznie, gdyż nie należą one do najtańszych zabawek. Zajmują też sporo miejsca, gdyż muszą pomieści jedno albo dwoje dzieci.

Charakterystyka samochodu na akumulator dla dziecka

auta na akumulator dla dzieci dwuosoboweDzieci dążą do bycia niezależnym i dlatego też szczególnie im się podobają zabawki, umożliwiające im taki stan. Najczęściej należą do nich rowerki i hulajnogi, na których maluchy mogą się oddalić od rodziców i samodzielnie decydować o obranym kierunku. Jednak istnieją jeszcze w sprzedaży auta na akumulator dla dzieci dwuosobowe lub jednoosobowe. Posiadają one jedno lub dwa oddzielne fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa, który utrzymują dzieci w odpowiedniej pozycji w trakcie jazdy. Ich konstrukcja jest wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które zostało wzmocnione w newralgicznych miejscach, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia. Wewnątrz pojazdu znajduje się kierownica z kilkoma przyciskami odpowiadającymi za wybór kierunku jazdy, włączanie efektów dźwiękowych czy klakson. Dla urozmaicenia podróży, samochody mają wbudowane złącza USB i MP3, więc mogą słuchać ulubionej muzyki, audiobooków czy uczyć się piosenek. Dzięki mocnemu silnikowi i wydajnemu akumulatorowi, dzieci mogą nim jeździć nawet przez kilka godzin bez przerwy. Maksymalna prędkość jaką może rozwinąć auto na akumulator dla dzieci, to od trzech do maksymalnie pięciu kilometrów na godzinę. Dzięki bocznym lusterkom i światłom led, pojazd wygląda realistycznie.

Jeżeli zdecydujemy się na zakup takiego samochodu dla naszego dziecka, to z pewnością będzie to strzał w dziesiątkę, ponieważ dzieci uwielbiają takie zabawki. W sprzedaży dostaniemy takie pojazdy w wersji sedan cabrio lub terenowe.