Dostałam się do poradni psychologicznej

Od pewnego czasu miałam duże problemy ze zdrowiem psychicznym. Sama nie do końca wiedziałam, co się ze mną dzieje. Czasami łapały mnie jakieś dziwne lęki, fobie. Innym razem wpadałam w dziki szał i miałam ochotę roznieść całe mieszkanie w jeden wielki pył. Moje dziwne zachowanie zostało zauważone przez domowników, ale dopiero kiedy zwrócono mi na nie uwagę w pracy, postanowiłam wziąć się za siebie.

Poszukiwania bardzo dobrej poradni psychologicznej

poradnia psychologiczna w czeladziSzybko przekonałam się, że sama sobie z tym problemem nie poradzę. Jak niby mogłabym sobie pomóc, skoro nawet nie rozumiałam co się ze mną dzieje. Wobec tego zdecydowałam się udać do rzetelnej i sprawdzonej poradni zdrowia psychicznego. Z tego co się dowiedziałam, bardzo dobra poradnia psychologiczna w Czeladzi znajdowała się w centrum tej miejscowości. Miałam tam bardzo dobry dojazd, dlatego nie wahałam się dłużej i udałam się tam jeszcze tego samego dnia. Szybko zorientowałam się, że to była bardzo dobra decyzja. Od razu zostałam tam miło przyjęta przez specjalistów od zdrowia i zaburzeń psychicznych. Na początku zostałam skierowana na konsultację z psychologiem, który miał określić, czy potrzebna jest mi tylko psychoterapia (indywidualna lub grupowa), czy powinnam także skorzystać z pomocy bardzo dobrego psychiatry. W moim przypadku wizyta u psychiatry i farmakoterapia przyjmowana jednocześnie z pomocą psychologa, była wskazana.

Całe szczęście w tym ośrodku mogłam skorzystać z pomocy wielu specjalistów, którzy zajmowali się zdrowiem psychicznym. Dzięki temu nie musiałam zbyt długo czekać na wolne terminy. Także jeśli chodzi o możliwość wykonywania badań oraz udział w terapii wszystko było zorganizowane na miejscu. Jestem zadowolona z fachowej pomocy jaką tutaj otrzymałam. Teraz już czuję się lepiej.