Doskonali fryzjerzy dla psiaków z Krakowa

Niektóre psiaki, tak jak ludzie, potrzebują czasami wizyty u fryzjera. Powodem może być nie tylko skołtuniona sierść, ale także szybko odrastająca i utrudniająca psu codzienne funkcjonowanie, czy nawet zagrażająca jego zdrowiu. Tam, gdzie matka natura się nie spisała, z pewnością spisze się psi specjalista!

Najlepsi fryzjerzy dla psów

znany psi fryzjer w krakowieKtóregoś dnia w naszym domu padła decyzja, aby zaadoptować jakiegoś psiego szkraba ze schroniska. Po przemyśleniu pomysłu, a także zapewnienia wszystkiego, co niezbędne psu, udaliśmy się do pobliskiego przytułku dla zwierząt i wróciliśmy z niego trzymając na rękach wspaniałą i piękną kuleczkę. Psiak, choć już niemłody wyglądał dosłownie, jak kuleczka puchu spod której wyglądały niepewnie wielkie, czarne ślepka pełne miłości i nadziei. Po jakimś czasie jednak zauważyliśmy, że sierść przeszkadza psu w codziennym funkcjonowaniu. Wpadała naszej suczce do oczu, które przez to bardzo łzawiły. Z początku wiązaliśmy gumeczką sierść, lecz psiakowi było chyba niewygodne, dlatego za namową weterynarza udaliśmy się do specjalnego fryzjera Znany psi fryzjer w Krakowie nie tylko skrócił sierść naszej psiej kuleczce, ale przyciął ją w taki sposób, aby odrastające włoski nie raziły psa tak mocno. Ponadto poddał psiaka specjalistycznej kąpieli odżywczej po której sierść była niebywale przepiła i aksamitna w dotyku! Psi fryzjer poradził nam także w jaki sposób dbać o ten rodzaj sierści oraz nauczył nas wyczesywać podszerstek mający tendencję do kołtunienia się. Dowiedzieliśmy się również, jakich szamponów używać dla naszego psa, czy chociażby jak upinać jego sierść w razie potrzeby, aby było psu jak najwygodniej.

Psi fryzjer podzielił się z nami wieloma radami, oraz swoją ogromną wiedzą dzięki której możemy zadbać o naszego psiaka najlepiej, jak się da. Oczywiście wciąż odwiedzamy fryzjera, bowiem raz, na jakiś czas nasza suczka potrzebuje skrócenia sierści, jednak teraz poza tym faktem, nie mamy żadnego problemu nawet z linieniem się psa.