Domek dla 6 osób nad morzem

Jadąc na długo wyczekiwany urlop, oczekujemy, że spędzimy go w ciszy i spokoju w pełnym komforcie. Aby tak było, to musimy odpowiednio zadbać o warunki w jakich będziemy przebywać nad morzem. Najbardziej odpowiednie dla dużej rodziny są domki i luksusowe apartamenty.

Czy w Sarbinowie znajdziemy domek do wynajęcia?

sarbinowo domki 6 osoboweOsoby wybierające nasze morze jako cel wakacyjnej podróży, mają do wyboru kilka kurortów, w których znajdują się najlepsze bazy noclegowe. Do najpopularniejszych należy Trójmiasto, Kołobrzeg, ale także Sarbinowo, czy Hel. Jadąc we dwie osoby możemy wynająć tani pokój, lub małe mieszkanie blisko morza. Jeżeli planujemy pobyt w więcej osób, to w mieście Sarbinowo domki 6 osobowe są najlepszym rozwiązaniem. Przy tylu osobach, konieczny jest duży metraż, ponieważ każdy musi mieć swoje łóżko i przynajmniej dwie łazienki do dyspozycji. Domki letniskowe dostępne w Sarbinowie leżą blisko plaży i są podzielone na małe, dla czterech, maksymalnie pięciu osób, oraz na duże, które pomieszczą nawet dziesięć osób. Każdy jest jednopiętrowy i leży na ogrodzonym terenie o wielkości paru arów. Na parterze domków znajdują się duże salony z otwartą kuchnią, która pozwala na przygotowanie posiłku dla wszystkich domowników. Natomiast na piętrze są przestronne sypialnie z pojedynczymi, lub podwójnymi łóżkami, oraz duże łazienki. Modele domków dla sześciu osób, posiadają dodatkowo balkony, lub tarasy wychodzące na stronę morza. Domki mogą być rezerwowane także przez szkoły w trakcie roku szkolnego. 

W Sarbinowie domki są nieco tańsze w wynajęciu niż w Trójmieście, ale w niczym im nie ustępują, bo są urządzone w wysokim standardzie. Z okna na piętrze możemy podziwiać widok na morze, oraz plażę i wdychać morską bryzę przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.