Dobry wózek to podstawa udanego spaceru

Dookoła nas ciągle widujemy spacerujących rodziców z dziećmi w wózkach. Zazwyczaj nie zwracamy uwagi na to, jaki to model wózka. Zmienia się to jednak w momencie, kiedy to my oczekujemy na dziecko. Wtedy przyglądamy się każdemu modelowi wózka, żebyśmy mogli wybrać najlepszy.

Wózek dziecięcy – komfort dla matki i dziecka

wózek bebettoWózek musi być wygodny zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. O wygodzie wózka świadczy wiele składowych. Przede wszystkim wózek musi mieć dobre koła, które będą się nadawać zarówno na każdy rodzaj powierzchni, jak i muszą z odpowiednią łatwością się kręcić, aby żaden zakręt nie był wyzwaniem. Wózek musi być też lekki, aby w razie potrzeby można było go podnieść. Ważne też, żeby w komplet wózka wchodziła zarówno gondola, jak i spacerówka. Niektóre wózki wyposażone są w specjalne siedziska, które można zamienić na krzesełka czy bujak. Kolejną ważną informacją przy wyborze wózka jest ta, czy ma on osłonę na nogi. Chodzi oczywiście o to, żeby nie uderzać się w nogi podczas prowadzenia go. Wszystkie te właściwości posiada wózek bebetto, który dostępny jest na rynku w wielu rożnych wariantach kolorystycznych oraz w rożnych modelach, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie swój wymarzony wózek. Wózki bebetto są wykonane z wysokiej jakości materiałów technologicznych, dzięki czemu sprawdzają się na każda pogodę, niezależnie od tego czy pada deszcz czy też świeci słońce.

Przed dokonaniem zakupu wózka dziecięcego należy dokładnie przeczytać opisy danych modeli i najlepiej jest sprawdzić osobiście, jak prowadzi się dany model. Jest to bowiem jeden z większych zakupów jakiego trzeba dokonać oczekując na dziecko, dlatego też warto zakup przemyśleć. Decydując się jednak na wózek starannie wykonany, możemy mieć pewność, że jest to zakup na kilka lat.