Dobry motor dla dzieci

Każdy rodzic dobrze wie, że trudno jest znaleźć prezent, który posłuży 2-3 latkowi dłużej niż chwilę. Dlatego też warto zastanowić się nad tym, co sami chcieliśmy, gdy byliśmy mali i co dostarczało nam zdecydowanie największej frajdy.

Dziecięce motory akumulatorowe 

motor na akumulatorWiększość dorosłych, jako najlepszy prezent ze swojego dzieciństwa, wspomina jakiś rodzaj pojazdu. W przypadku naszych rodziców były to rowery i motorowery, a w przypadku obecnego pokolenia zapewne będą to wszelkiego rodzaju pojazdy elektryczne. Zwłaszcza, że dziś już dwulatki i trzylatki mogą dysponować własnymi, elektrycznie zasilanymi autami lub motocyklami. Jednak auta to już dość standardowa propozycja, a motory to pewnego rodzaju nowość, która zasługuje na uwagę. Nie tylko ze względu na to, że są one tańsze od samochodów, ale z uwagi na ich dużą funkcjonalność. Otóż taki pojazd wciśnie się dosłownie wszędzie i jest możliwe poruszanie się nim niemal po każdej nawierzchni. Jest to możliwe, ponieważ większość takich pojazdów jest wyposażona w specjalne gumowe nakładki, umieszczane na kołach, co znacznie podnosi efektywność jazdy. Motor na akumulator dostarcza zabawy na bardzo długo, bowiem jedno ładowanie pozwala na przejechanie od 5 do 10 kilometrów – w zależności od modelu. Jeżeli chodzi o koszt motocykli akumulatorowych to jest to wydatek od stu pięćdziesięciu do nieco ponad czterystu złotych, czyli stosunkowo niewiele, biorąc pod uwagę ceny elektrycznych samochodów, za które zapłacić trzeba nawet ponad tysiąc złotych.

Gwarantujemy, że pojazd elektryczny będzie doskonałym prezentem, który nigdy nie wyląduje w kącie. Dostarczy on mnóstwa frajdy nie tylko chłopcom, ale także dziewczynkom, gdyż są modele motocyklów, które kolorystyką i wyposażeniem w pełni odpowiadają ich gustom i potrzebom.