Designerskie oprawy sufitowe

Od pewnego czasu sukcesywnie remontuję pokoje w swoim mieszkaniu. Jeszcze nie wszystkie pomieszczenia są skończone ale moje mieszkanie coraz bardziej przypomina nowoczesne wnętrze, do którego staram się wprowadzić jak najwięcej ciekawego stylu i innowacyjnych rozwiązań. W wyposażeniu wnętrz w moim domu stawiam na mocne kolory, dobrze dobrane oświetlenie i nieprzeciętne dodatki.

Oprawy sufitowe nadają się do różnych pomieszczeń

oprawy led sufitoweRemont zaczęłam od sypialni, potem udało mi się wyremontować łazienkę, z której wyglądu jestem naprawdę dumna. Ponieważ łazienka jest bardzo mała, więc musiałam trochę się natrudzić by urządzić ją tak by mimo tego wyglądała na taką o dużej przestrzeni. Duże znaczenie w mojej łazience ma oświetlenie. Wybrałam oświetlenie LEDowe, a dokładnie kilka opraw sufitowych w okrągłym kształcie. Po remoncie łazienki, gdzie zainstalowałam oprawy LED sufitowe, ten rodzaj oświetlenia spodobał mi się na tyle, że postanowiłam zamontować takie oprawy sufitowe również w kuchni. Nie muszę nikomu chyba mówić o zaletach oświetlenia LED. Jest ono o wiele bardziej ekonomiczne niż zwykłe żarówki, które były kiedyś tak bardzo popularne. Jakiekolwiek żarówki LED pobierają o wiele mniej energii elektrycznej, a jednocześnie dają one o wiele lepsze światło. Takie, które nie tylko jest bardziej intensywne ale też zdrowsze przede wszystkim dla naszych oczu.

W kuchni lampy LED sprawdzają się idealnie, bo dają naprawdę mocne światło, dzięki któremu wszystkie blaty są bardzo dobrze oświetlone i dobrze przygotowuje mi się dzięki nim potrawy. W kuchni mam zamontowany podwieszany sufit i nie było żadnego problemu by zamontować w nim sufitowe oprawy typu LED. Te oświetlenie świetnie pasuje do tego rodzaju sufitu i wygląda to bardzo modnie.